Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért dobja be a Power-on...

Miért dobja be a Power-on passwordot?

Figyelt kérdés
Ki kapcsoltam a gépem és amikor kapcsoltam volna újra be akkor elkezdte azt csinálni hogy amint el indítom a gépet Power-On Passwordo és mellete egy kulcsot dob egy kis zöld ablakba és a BIOS-ba se tudok be lépni hiába nyomkodom az F10-et írni se tudok bele csak az entert érzékeli és olyankor alá dob egy kulcsot és át van X-elve és ha négyszer meg nyomom az entert akkor egy *-ot. Mr próbáltam manuálisan resetelni a BIOS-t és elvileg sikerült mert a zöld négyzetbe írja a dátuom és az át állítódott. Valaki tud rá valami megoldást? Az biztos hogy én nem állítottam be semmi jelszót és eggyik pillanatról a másikra ezt csinálja. Aki tudja a megoldást vagy esetleg már találkozott ilyennel az légyen szíves és segítsen nekem hogy hogy tudnám megoldani. Előre is köszönöm a válaszokat ha kell képet is tudok fel tölteni róla..

#jelszó #Power on password
2014. szept. 11. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérd el a gép tulajdonosától a jelszót.
2014. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az én gépem és nem adtam meg semmi jelszót.. és írni se tudok bele. Ez nem az a hagyományos amit meg lehet adni hogy bekapcsoláskor a windows háttere és kéri a jelszót meg ott van a felhasználónév hanem egyből bekapcsolás után és fekete háttér.
2014. szept. 11. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!