Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha az asztalon jobb klick,...

FlameHair kérdése:

Ha az asztalon jobb klick, küldés felé megyek az egérrel miért darál kb 2 percig?

Figyelt kérdés

Xp sp3


Elég ha csak elhalad felette az egér, és ottmarad a kiemelés, percekig, plusz a sajátgépet ha megnyitom, ott is várni kell ennyit, hogy a meghajtókat. A két probléma egyszerre jelentkezett.

Ccleaner, revo lefutott szedtem is bőven, de nem javult a helyzet. Nem tudom fontos-e de van egy megosztott mappa is ( z:/ )



2014. okt. 17. 07:45
 1/5 Tengor ***** válasza:
Talán kutakodik abban a mappában is, azért tart ilyen sokáig. Próbáltad már lecsatolni?
2014. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert Windows.
2014. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem javít a helyzeten.
2014. okt. 18. 07:56
 4/5 Tengor ***** válasza:
HDSentinel mit mutat a winyóra?
2014. okt. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a válaszokat, megoldódott a probléma.

Több nyomtató lóg a gépen, működnek is, mégis az egyiket revoval leszedtem, visszapakoltam, és minden helyrejött.

Ami érdekes h gond nélkül ment a nyomtató(SamsungCLX3180), csak ha képbe került(sajátgép, jobb clik küldés), 2 percekig lefogta a gépet, amúgy simán nyomtatott.

2014. okt. 20. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!