Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telepítettem Windows 7-et egy...

Telepítettem Windows 7-et egy üres partícióra, de nem tudom se formázni, se letörölni azt a partíciót, amin az előző Win7 volt. Hogy csináljam? Van ehhez esetleg speciális program?

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, van. Letöltöd a "Mini tool partition wizard iso"-t, kiírod cd-re, erről bootolsz be, és szépen mutatja hogy hány particiód van, mit akarsz vele csinálni, formázni, törölni stb.
2014. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 levis56 ***** válasza:
2014. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. okt. 17. 18:16
 4/11 A kérdező kommentje:
Most komolyan csesszek el egy lemezt 30-40 MB-ért??
2014. okt. 18. 09:40
 5/11 levis56 ***** válasza:
Miért cseszed el? A régi particiót megformázod az AOMEI progival eltűnik a régi Win 7,vagy adsz neki egy meghajtó betü jelet és használod adat tárolásra vagy összevonod a két particiót és lesz a lemezen az új WIN 7.
2014. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor kifejteném a dolgot.

Én az első kommentelőnek írtam ezt(az az ISO kb 35 MB, és azt kéne kiírnom...).

És ha tudnám csatolni lemezkezelőben valamelyik mésik partícióhoz, megtettem volna. De ott csak azt a maradék 2 gigát tudnám zsugorítani belőle, ami szart se ér.

Szóval azt mondod, hogy az aomei program az erre kiválóan megfelel?

2014. okt. 18. 13:25
 7/11 A kérdező kommentje:

Az aomeiből melyik verziót töltsem le?

Unlimited, Standard, Lite, Server vagy Professional?

2014. okt. 18. 13:27
 8/11 A kérdező kommentje:

Most telepítettem a standardot, de nem tudom sehol se formázni a partíciót.

Olyan lehetőség nincs...

2014. okt. 18. 13:36
 9/11 levis56 ***** válasza:
Jobb klikk a formázni kívánt particióra,ha jól tudom ki dob egy menüt vagy a baloldali menüben keresgélj.
2014. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Most úgy csináltam a dolgokat, hogy egyesítettem a régi rendszer és a mostani(ez volt régen is, csak természetesen azt meghagytam) adat partíciót.

Letöröltem minden régi rendszerfájlt, amit csak tudtam, DE még mindig maradt azt hiszem 14,01 GB...

Ezt sehogy se bírom letörölni, és bootoláskor a gép még mindig azt írja, hogy válasszam ki, melyik operációs rendszerről kívánok bebootolni. Még azt a kis töredék Windowst is érzékeli.

Ezt meg lehetne oldani valahogy? Hogy a fenébe töröljem le?

2014. okt. 18. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!