Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi annak a programnak a neve...

Mi annak a programnak a neve amivel memória kártyát tudok formázni?

Figyelt kérdés
Rosszul formáztam a memória kártyám és most nem olvasható és nem formázható! Kell egy program ami felül írja és újra particionálja a memória kártyám!

2014. máj. 22. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet rosszul formázni ? Megszakadt a formázási folyamat ?
2014. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért nem kapok választ a kérdésemre? Miért csak újabb kérdést kapok?
2014. máj. 22. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán mert az újabb kérdésre adott válaszod alapján egyszerűbb lenne segítséget nyújtani. De teljesen jogos, hogy bszogatod azt, aki segíteni akar.
2014. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán a körülményeket egyből leírtad volna akkor nem kellenének újabb kérdések :) .Még egy kérdés . MicroSD a kártya ? vagy milyen típusú ?
2014. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha MicroSD memóriakártyáról van szó, akkor ugye rá van csatlakoztatva a gépre. Bal oldalt elvileg vannak fülek, ahol tudsz navigálni (Dokumentmuok, Képek, Videó, stb.).

Ott kell lennie a memóriakártyádnak, és ott jobb klikkelsz rá, majd (azt hiszem) legalul lesz, hogy Formázás... és ott valami Fat-re kell állítani a formázásnál, és ha végzel lesz egy gomb, amire egyértelműen ki lesz írva, hogy milyen funkciót hajt végre.

2014. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a gépem beépített formázója nem képes formázni! Vista telepítővel próbáltam formázni nem ismerte fel! Töltöttem le programokat de nem működtek!
2014. máj. 22. 20:56
 7/9 A kérdező kommentje:
EASEUS Partition,PowerQuest PartitionMagic v8.0, MiniTool Partition Wizard 8.1.1,FormatFactory V2.80, programok a lomtárba valóak mert nem működnek!
2014. máj. 22. 20:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Esélyesebb, hogy a kártyád ment tönkre, és nem az összes ismert program hibás...


Tudod mit? Tedd be a telefonba, formázd meg azzal. Szerintem triviális.

2014. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, most nézem, hogy troll kérdés... Format Factory? LOL. Tudod, kivel szórakozz...
2014. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!