Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy 32 bites gépem amire...

Van egy 32 bites gépem amire lehet 64 bitet telepíteni. (megnéztem) Hogy kell PONTOSAN, LÉPÉSRŐL LÉPÉSRE, hogy kell telepíteni rá a 64 bites windows 7-t? Vagy egy linket bemásol valaki (esetleg videót)?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akkor 64 bites a géped.

Ugyanúgy, mint a 32 bites Windowst. Zéró különbség van a kettő között.

2014. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Keress már egy nyüves telepítési leírást a neten, van egy millió magyarul is. Telepítésben nincs különbség a két rendszer között.
2014. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és ha feltelepitettem a lemezt és van egy biztonsági mentésem a még 32 bites gépről a fájlokkal meg mindennel akkor azt hogyan tudom felrakni a mostani 64 bitesre?
2014. okt. 18. 22:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Sehogy, a 32 és 64 bit között nincs átjárhatóság. Nem lehet egy 32 bitest 64 bitesre frissíteni, újra kell telepíteni. A programok átvitele pedig nem egyszerű, biztosabb megoldás újratelepíteni. A fájlokat meg átmásolod egy másik partícióra, mert ugye mininmum kettő van a lemezen. Az egyikre telepítesz, a másik meg az adat partíció, telepítéstől függetlenül a tartalma változatlan marad.
2014. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne privátban!

Bemásolom, nem írtál olyat amit nem tudhat meg bárki más:

"tehát beteszem a w. telepitőlemezt kovetem az utasitasokat es mar ottvagyok az asztalon akkor berakom a másik lemezt amin a biztonsági mentés van és..."

...és kiveszed, mert semmire sem mész vele. Illetve azt sem tudom mivel készült a mentés, milyen programmal. Próbálkozni lehet, de attól még nem hiszem, hogy működne ez a megoldás.

2014. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
akkor a zeneimet kepeimet stb.. hogyan tudom felrakni az uj gepre? meg a programokat, adatokat?
2014. okt. 18. 22:58
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha szeretném hogy minden adat ami a 32 bites-en megvolt meglegyen a 64 bitesen is (kép zene program) azt hogy csináljam?
2014. okt. 18. 23:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Keress rá a neten, nincs kedvem elmagyarázni. Szerteágazó ez a téma, sok helyen vannak egy átlagos felhasználó adatai. Messziről meg nem mondom, hogy mit érdemes lemásolni és mit nem, feléhez meg hozzá sem férsz a megfelelő engedélyek és a rejtett mappák engedélyezése nélkül. Az ideális felállást már leírtam. Minimum kettő partíció, egy a rendszernek, egy az adatokanak. A rendszert bármennyiszer újratelepítheted, a zenéid és a képeid válozatlanul ott lesznek a másik meghajtón. Ha nincs kialakítva minimum két partíció, erre kellene törekedni. A programokat is le lehetne másolni a megfelelő mappákból, csak 90%-uk nem, vagy nem helyesen fog működni az új rendszer alatt. Esetleg rá lehetne engem venni, hogy távvezérléssel rendet tegyek, csak rosszul állok anyagilag és ingyen nem éri meg, viszont pénzt kérni meg nincs pofám érte.

Most új gép, vagy új rendszer? Új rendszerre értendő amit írtam, de nagyjából igaz az új gépre is. Kivéve, hogy nem másik partícióra kell a dolgokat másolni, hanem egy adathordozóra, majd arról az új gépre. A programok mentése viszont minden esetben nehézkes.

2014. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hogy csinaljak ket partíciót?
2014. okt. 18. 23:23
 10/12 A kérdező kommentje:
jó ezt megoldottam mar csak egy kerdesem van: Arra a particiora amit az adatoknak keszitettem hogyan kerulnek ra az adatok?
2014. okt. 18. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!