Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gáz ha 13 évesen samsung...

Gáz ha 13 évesen samsung galaxy s advance telefonom van?

Figyelt kérdés
:(

2014. okt. 19. 17:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
...miért milyent találnál 13 éves létedre hozzád-illőnek?
2014. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Gáz igen.
2014. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1 éve kaptam a telót de már nagyon unom mert rohadtul lefagy mindig :( születésnap vagy karácsonyra kapok majd újjat mivel anyám is eggyet ért azzal hgoy eze egy rakat sz*r...
2014. okt. 19. 17:17
 4/17 anonim ***** válasza:
A gondodat közöltem Obama elnökkel. Már dolgoznak az ügyeden.
2014. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azt hittem sokallod, de hogy szarozod. Amúgy Facebookhoz nem tök mindegy?...
2014. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
youtubon vidi nézés közbe lefagy akadozik és csak az akumulátor kivételével tudom helyreállítani. :( kösz hogy szóltál obamának remélem ad valami hasznos tanácsot a magamfajta szerencsétleneknek :)!
2014. okt. 19. 19:20
 7/17 anonim ***** válasza:

Tudod kik a szerencsétlenek?


ezek itt:


[link]

2014. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kötelet adjak, vagy megoldod magad is?
2014. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
egyenlőre nem tervezek öngyilkosságot, egyenlőre...
2014. okt. 19. 23:07
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyeseknek milyen szörnyű sorsuk van... ...csak régi ~2 éves mobiltelefonra telik! Rettenet, nem bírom...

[link]


Drága húgom/öcsém - ha már jóval idősebbként szólíthatlak így - ne ez legyen számodra aggasztó.


Örülj annak, hogy (még) fiatal és egészséges vagy és körülbelül 2 milliárd embertársaddal ellentétben nem élsz a létminimum alatt. Hogy szüleid mindennap meleg étellel várnak haza - és biztonságosan haza is érsz az iskolából, nem rabolnak el vallási fanatikusok (mint a nigériai diáklányokat), vagy lőnek agyon (mint Gázában) vagy lépsz véletlenül aknára.


Örülj annak, ha nem egy gyárban kell majd szalagnál melóznod, és kvázi rabszolgaként egy munkásszálláson pár órácskára lehajtanod a fejed több ezer sorstársaddal együtt - mint azok, akik ezeket a ketyeréket rakják ssze.

[link]

[link]

[link]

[link]


Reméljük, hogy a készülék sokáig működőkpes lesz, és nem elektronikai hulladékként végzi egy indiai szeméttelepen.

[link]

[link]

2014. okt. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!