Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IRQL_NOT_LESS_OR_EQAL? (fontos)

IRQL_NOT_LESS_OR_EQAL? (fontos)

Figyelt kérdés

1 hónapja lett új gépem

Windows 8.1 Enterprise 64 bit OP. rendszeres

Intel Core i5

8Gb Ram

Nvidia Gtx750ti

1Tb

Mostanában a Planetside 2-vel játszottam

Elégge eszi a netet, ami az esetemben csak 1 megás

Egészen rosszul vitte ma a Planetsideot mert ma elég gyenge a net

Kiléptem a játékból és azt láttam hogy a gép lecsatlakozott a wifiről (nincs még kábelem ezért ideiglenesen wifiről veszem a jelet)

Próbáltam visszacsatlakozni a wifire de bejött egy kék képernyő (olyan Windows 8as témájú,kidolgozású), valami olyat írt hogy _driver, a többit nem tudom, és egy nagy szomorú smileyt

Nem tudtam vele mit csinálni vele ezért leállítottam

1 órával később újra megpróbáltam csak most kihúztam azt a kis cuccot amivel a wifire lehet csatlakozni

Nem lett most semmi olyan, csak annyi hogy a gép nem úgy indult ahogy szokott, sokkal lassabban hozta be az asztalt, kellett hozzá egy perc mire behozta, addig csak a fekete képernyő volt

Mihelyt visszadugtam azt a kis wifis ízét megint bejött ez a szomorú smileyes hibaüzenet és újraindult a gép, és ez így ment egy ideig

Egy kis idő múlva már annyit se hozott be hogy a felhasználókba be lehetne lépni, nem jutott el addig se

Utána bejött ez a hibaüzenet csak most a kérdésben lévő szöveggel

Nemsokára bejött egy automatikus javítás ami állítólag viszzaállitja a gépet a hiba előtti állapotba, de a közelmúltban feltelepített fájlokat letörli (semmi olyan fájl nincs rajt ami nagyon éltbevágóan fontos, csak pár játékom

Még utánanéztem ennek a hibának és azt a lehetőséget találtam hogy újra kell telepíteni a Windowst (de ilyenkor nem törlődik le minden a gépről?)

Valami egyéb ötletek?



2014. okt. 19. 17:14
 1/1 Celtix ***** válasza:
HW gond. Nalunk speciel videokartya volt, de lehet barmilyen hw. szerviz leginkabb.
2014. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!