Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 1) T-mobile-os laptopról, ha...

1) T-mobile-os laptopról, ha leszedem a win8-at megszűnik-e a garancia? 2) Quick boot kikapcsolása.

Figyelt kérdés

Semmi nem b.aszott még így fel, mint ez a s.zar. Az évtizedes régi, winXP-s laptopommal se volt ennyi gondom, azon legalább tudtam _valamit csinálni is_. Ez a s.zar meg állandóan fagy. Feltettem az eset smartot, mert a mellékelt mcafee egy kalap .szar, beengedi a trojant, erre megfagy az egész, a log-in képernyővel együtt.


A másik dolog. Hogyan lehet kikapcsolni a quick bootot? Még a bios-t sem tudom elérni. (HP 250 G2 Notebook PC modellről van szó.)



2014. okt. 20. 03:11
 1/3 Lajos54 ***** válasza:
A garancia a hardverre vonatkozik, a programok, így az operációs rendszer nem tartozik szorosan hozzá.
2014. okt. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

A 64-bites Windows 7 -et még támogatja ez a termék:

[link]

Az XP -s driver ellátottsága kétséges.

A BIOS -ba F10 -el lépsz be általában HP -nél, mikor megjelenik az indító képernyő.


A gari elvileg hardverre vonatkozik, de érdemes csinálni lemezképet a jelenlegi rendszerről, ki tudja lehet később még jól jön egy legális Windows 8.

2014. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ok. Kössz. A BIOS utána megtaláltam. Nekem ilyet mondtak vissza, hogy rajta kell tartani a winfos 8-at, de akkor nem számít. Végülis mindegy, mert úgyis úgy gyártják ezeket, hogy a garancia lejártáig biztos ne romoljanak el.

A win8 meg végleg lejáratta magát előttem. Befagyott az egész windows update és a feladatkezelőből sem volt könnyű mint folyamatot leállítani, mert az is valami app-os hülyeség vagy nem tudok. Nem is érdekel. B.asszák meg magukat.

2014. okt. 21. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!