Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lumia 520 tapasztalatok?

Lumia 520 tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy használod, mint egy laptopot, akkor telefonálni, fényképzni jó. Ha számít, h napra kész legyen, akkor tudni kell, hogy ez egy régebbi modell, ezért nem sokaig lesz támogatva a frissítése az OSnek.
2014. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kamerája szerintem szuper (annak ellenére hogy 5 megapixeles és hogy alsó kategóriás maga a telefon).

IPS LCD kijelző, azaz gyönyörű színek (alsó kategóriához képest)

Internet sebessége szerintem nincsen vele gond, kezelhetősége az borzasztóan egyszerű, alkalmazások általában vannak rá (Messenger, Skype, Viber, Shazam stb).

32000-ért simán megéri, androidban ilyent 70-ért kapnál.

Régebbi telefon, ez igaz ! Viszont állítólag kapja még a frissítéseket, és szerintem 1-2 maximum 3 évig még használható telefon ! Én most vettem 1 hónapja, tudatában voltam annak hogy nagyon tolják ki az 520-at a szolgáltatóknál, viszont szerintem olyan embernek aki nem játékra használja hanem zenehallgatás, 1-2 alkalmazás, internet, OFFICE fájlok olvasása, fényképezés, GPS-re mint pl HERE MAPS, HERE DRIVE, arra tökéletes.

Kesztyűben tudod használni, normális tok van rá, viszont ugye nincs vaku, sem NFC, sem ilyen hiper szuper cucc.

512 MB RAM van benne, ami alap dolgokra elég. Könnyen lehet írni, akár gépelsz mint állat akár csak pötyögsz, mert érzékeli normálisan !

WP-ből én még mindig jó telefonnak tartom, DE ha komolyabbra vágysz, akkor szánj rá egy 80-ast minimum, valami használt felsőbb kategóriára :)

Nincsen vele semmi gond, csak jót tudok mondani róla. Alsó kategória királya, "Bevezetés a Windows Phone csodás világába".

2014. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!