Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért fagy le állandóan a gépem?

Cheese9320 kérdése:

Mért fagy le állandóan a gépem?

Figyelt kérdés

Sziasztok kérdésem a következő,


i53570K procim 70 fokon megy játék közben, gyári hűtővel. Lehetséges e hogy a számítógép azért kap kék halál szerűséget mert a proci túl melegedik?

Mert mikor játszom így egyszer csak eltűnik a kép lefagy a gép és bejön egy egyszínű háttér semmi kiírással csak megfagy, majd manuálisan újra kell indítanom mert semmit sem csinál


Szerintetek mitől lehet ez a probléma?



#kékhalálszerűség
2014. okt. 23. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:

nézd csak meg a max. hőfokot az adatlapon mennyire mehet fel:

[link]


-ugye jól látom, hogy valami 67.4°C szerepel ott?


...tehát mi a kérdés???

2014. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tehát a hűtőt kell kicserélnem és remélhetőleg utána működni fog mert próbáltam a GYári hűtésen húzni de maxon van
2014. okt. 23. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:

-házad jól szellőzik? kap a beltér friss hűvös levegőt?

-nincs nagyon meghúzva a proci?

-fesz. csökkentéssel nem próbálkoztál?

2014. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a fura hogy alapjáraton 45 fokon pörög és nincs húzva asus alaplap van hozzá külön EZ bios ahol könnyen elhet állítani a húzást de levettem leggyengébbre és ugyanaz elkezdek játszani és 50% hogy lefagy játékközben ha felvan húzva ha nem 70 felett pörög a ház most teljesen jól hűt mert 3 venti van benne meg oldalai le vannak véve
2014. okt. 23. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:
-van a proci és a hűtő között hűtőzsír?
2014. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

persze van közte hűtőpaszta anélkül el se indulna mert túlforrósodna

most rendeltem egy új procihűtőt mert belegondolva korábban is sűrűn kaptam kékhalált indokolatlanul de msot hogy megvettem az új vidikarit szerintem ezzel még több hőt generál játéközben a gép és emiatt van sűrűbben

2014. okt. 23. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!