Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítsen valaki! Az a problémá...

Segítsen valaki! Az a problémám hogy állandóan valami gáz van a gépemmel, ha egy újabb játékot telepítek és szeretném elindítani. Nem indul, valamit kiír, erre meg arra hivatkozva. Elvileg, elég erős gépem van hogy gond nélkül fusson minden? Tanács?

Figyelt kérdés

Adatok:

CPU: QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 20, 2800Mhz (14 x 200)


Videokártya: Sapphire Radeon Hd 4800 (1024 MG)


Ram: 6144 MB (DDR3 SDRAM)


rendszer: win7 ultimate 64 bit sp1


táp: Power LC600H-12 600W 120mm (remélem jól írtam)


Játékok amikkel valami gond volt: Crysis 3,The Evil Within,Middle:Earth Shadow of Mordor így hirtelen ezek ugrottak be.


Volt ami Dx11-re hivatkozott,de az is fent van,valami az AMD driver miatt,de azt is mindig frissítem,meg persze magától is. Valami csak elindul,fekete képernyő,megy egy kicsit a hang és kidob. Nem tudom mit lehetne kezdeni,vagy beállítani hogy működjön. :(


Minden más tökéletesen megy a gépen,csak a játékok kicsesznek velem.


Kérlek segítsetek!!



2014. okt. 22. 13:46
 1/7 Tengor ***** válasza:

A táp kuka, amíg nem késő! Szerezz be egy normális tápot! Igen, tudom, nincs baja, működik, stb..., én / mi szóltunk!


Oprendszer rendben van? Jogtiszta?

2014. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy számítástechnikus cserélte ki a benne lévő-re,mert egy 400-as volt bent és folyamat fagyott a gép. azt mondta ez jó lesz,és elkért érte nem kis összeget. Az oprendszer win loader-rel lett varázsolva. Aktiválva van.
2014. okt. 22. 14:22
 3/7 Tengor ***** válasza:

A táp nem olcsó, csak épp vacak. Egy ilyen teljesítményű táp kétszer ennyibe kerül, mint ennek az újonnani ára. Megkockáztatom, hogy nincs is szükség ekkora tápra.


A lopott oprendszer okozhat ilyen hibákat. Amíg az nem megbízható, addig bármilyen hibakeresés felesleges.

Egyébként is: otthonra az ultimate kiadás teljesen felesleges. Ha ezt is az az informatikus adta, akkor szerintem cseréld az informatikusod!

2014. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az oprendszer jogtiszta,csak aktiválva lett. szóval akkor mit tanácsolsz,mit lehetne csinálni?
2014. okt. 22. 14:41
 5/7 Tengor ***** válasza:

A jogtiszta oprendszert nem loaderrel aktiválják... Meg miért lennél olyan bolond, hogy otthoni használatra 60 rugós oprendszert veszel a 25 ezer Ft-os helyett?

Kezd azzal, hogy beszerzel egy jogtiszta oprendszert. Mi van ha pont a loader piszkált meg valamit?

2014. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Körbe kérdezősködök az ismerősök között. Aztán még jelentkezek. Köszi
2014. okt. 22. 15:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 32 bit-es verziót kaptam,de ugye az nem kezeli a 6Gb RAM-om... :/
2014. okt. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!