Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Belegondoltatok már abba,...

Belegondoltatok már abba, hogy ha jön az Internetadó, akkor tulajdonképpen a Windows frissítéseiért is fizetni kell?

Figyelt kérdés
Ez az adó teljesen felrúgja a Microsoft elveit szerintem. A Windows és az Office frissítéseit ingyen kellene, hogy kapjuk, mert azt egyszer már kifizettük az operációs rendszer vásárlásakor. Szóval minden újratelepítésekor megjelenne a számlán, hogy ekkor és ekkor ennyi és ennyi frissítés töltődött le, aminek ennyi és ennyi az ára?

2014. okt. 25. 08:21
1 2
 11/16 anonim válasza:
700 forintból én két napi ebédet megfőzök, ha nem hármat (kettőnknek). Igen, van, akinek ez nagy szó. Egyébként is az elvvel van a gond. De természetesen azoknak nem jelent semmit az emelés, akiknek ez "csak 700 forint".
2014. okt. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is az elv a lényeg, olyan nincs, hogy kicsit meghunyászkodni. Aztán "egyre jobban és jobban"... csak nem leszünk jobban. Nem az számít sok-e vagy kevés.

Egyszer egy politikus szájából hangzott el: "azért az inkorrektségnek is van határa". Súlyos mondat. Kinek mi ez? De ami inkorrekt az inkorrekt, nincs mese. Kis lopás, nagy lopás...kicsi nem számít? Na ez kezdi feloldani az emberek gerincét, na meg a CocaCola, az 50-es évek Amerikája óta... :))

2014. okt. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Aki most az mondja "csak 700 Ft, mit számít az", annak mondjuk 10 év múlva fogja mondani más, amikor már 4000 Ft lesz, és tovább emelnének rajta, hogy "eddig benyeltétek, az az 500 Ft már mit számít?" Tehát most "még semmi", utána "már semmi" lesz. És így szipolyozzák ki okosan a népet. Gratulálok :)


Ahogy előttem mondták, nincs kicsit meghunyászkodás, valamit vagy elfogadunk úgy, ahogy van, vagy elítélünk.

2014. okt. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én arra leszek kíváncsi, hogy a következő választásokon a Fidesz mennyi szavazatot fog kapni. Nem igaz, hogy nem veszik észre, hogy a nép mennyire nem akarja...
2014. okt. 27. 15:40
 15/16 anonim ***** válasza:
A Fideszre most is 29%-a szavazott a populációnak, és 2/3-os többségük lett. Sokan nem szavaztak, ami probléma, valamint úgy megbuherálták a választási rendszert, hogy a szavazatok 44%-ával kétharmaduk lett. Oroszországban 140%-os a részvételi arány, nálunk 44% több mint kétharmad. Politikai matematika. :D
2014. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
fekete üveg
2014. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!