Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok egy video...

Miért nem tudok egy video fájlt áthelyezni külső HDD-re?

Figyelt kérdés
A gond csak egy videoval van,és mikor áthelyezném azt irja ki egy ablakban hogy a lemez megtelt és nincs elég hely,de közben a gépen vagy 20Gb szabad hely van a külső vinyón meg vagy 100Gb. Mégis mindig ezt irja ki. Mivel tudnám megoldani ezt?

2014. okt. 26. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Mekkora a videó? És milyen fájlrendszer van a külső vinyón?


FAT32-re nem megy fel 4GB-nál nagyobb fájl.

2014. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

4,11Gb és igen FAT32.

Akkor ez lehet a gond.

Eddig sok száz gigányi adatot másoltam már rá egyszerre is, de azok nem egyben voltak,hanem mappák,képek,videok,stb. Akkor az simán csak ugy átszaladt rá.

2014. okt. 26. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, akkor javaslom, darabold fel a videót. :)
2014. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá,pláne hogy az utlos fél ora nem is kéne,de egy egyszerű videovágó programot nem találtam még ami teljes verzio,ingyenes és virus nélkül le lehetne tölteni.
2014. okt. 26. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Xmedia Recode. Ha jól csinálod, újra sem kell konvertálni, pár másodperc alatt végez.
2014. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!