Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem enged áthelyezni...

Miért nem enged áthelyezni egy fájlt a gépemről a külső vincseszteremre? /többi lent/

Figyelt kérdés
Most kaptam karira, és rá szeretnék rakni 1-2 játékot, biztos ami biztos. Mármint a telepítőjüket. És a Colin McRae DIRT-t nem engedi át rakni. Azt írja, hogy "A Colin McRae Dirt fájl túl nagy méretű a cél fájlrendszeréhez." Gondoltam magamban, hogy aza 8 Gb sok neki. Úgyhogy letömörítettem, így már csak 4.52GB, de még most is ezt írja ki. Ez ízért furcsa, mert a GTA SA-t átengedte rakni, ami 4,87GB nálam. 1Terabájtos a külső vincseszterem, és még van rajta legalább 800GB szabad hely. Miért nem engedi áthelyezni?

2012. dec. 25. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogadni mernék, hogy FAT32-re van formázva...

G.

2012. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezalatt mit értesz? Hogy 32bites, és a gépem meg 64? nem értek annyira még az ilyen dolgokhoz... És ha a "bitekkel" van a baj, akkor hogyan lehet formázni?
2012. dec. 25. 22:14
 3/9 A kérdező kommentje:
megnéztem, és az van kiírva a tulajdonságoknál, hogy FAT32. És akkor mit kéne tennem, hogy jó legyen?
2012. dec. 25. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsabb a Google, mint én... Keress rá a FAT32 kifejezésre!

A megoldás: A winchestert formázod és a fájlrendszer lehetőségnél az NTFS opciót választod. (minden adat, amit eddig rátettél elveszik!)

G.

2012. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ntfs-re formázd
2012. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké legközelebb akkor megnézem! De köszönöm a segítséget!
2012. dec. 25. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:

formázd újra mindenképp!

NTFS-re! modernebb a fat32-nél, és ezzel sok gondod lehet pl ez!

2012. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már megtettem, és átengedi helyezni azt a fájlt, amit nem engedett! Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 25. 22:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :)

Használd egészséggel!

2012. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!