Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy 1920x1080-as VGA...

Van egy 1920x1080-as VGA bemenetes HP Compaq q2159 LCD monitorom, és valószínűleg képcsöves lett, mert ha bekapcsolom ugye a használt 1920x1080-as felbontáson, akkor 3-4 mp után eltűnik a kép! (? )

Figyelt kérdés
Viszont ha rávilágítok a monitorra, látom hogy mögötte ott van a rendes háttér. PL: facebook, az asztal, stb. (másik gépnél is anno volt ilyen baj a monitorral, és az is képcsöves lett) azt mondták a szervízben Szegeden! - De ezt csak 1920x1080-nál, illetve 1680x1050-nél csinálja, a jelenlegi 1440x900-ba viszont normálisan kap háttérvilágítást a monitor, tehát ott jó! Nos ennek mi lehet az oka??? Hogy csak ebben a max felbontásban viszont működik a monitor!?

2014. okt. 27. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
CCFL cső gyengélkedik
2014. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
PL: facebook, azt nem értem hogy miafenének kell minden kérdésbe megemliteni ezt a SaRT
2014. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pinkpancser ***** válasza:
100%
Képcsöves biztos nem lett, mert képcső nincs benne. Valószínűbb, hogy tápegységen kell kondikat cserélni (én erre tippelnék), vagy inverter, vagy CCFL cső.
2014. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ááá tényleg, köszönöm, ment a plusz! - Azért írtam oda az asztal mellé a facebookot is, mert az olyan agyoniskolázottak mint te, biztos a konyhaasztalra gondoltak volna! Lehet van aki nem értené h látszódik a háttér, asztal, stb... bár kevés ilyen van ebben a témában vszeg, de szeretek érthetően mindent elmagyarázni!
2014. okt. 27. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Azért arról elbeszélgetnék veled elvégre én válaszolni jövök ide nem feleselgessen kérdezgetni ,és hidd el nekem hogy már láttam TFT monitort belűről sőt még javítottam is

A FB a tini kislányok lávolos oldala akik csak tükörbe szeretnek csücsöríteni(gondolom te is egy vagy a sok közül)

2014. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Válaszolni jöttél ide, de nem a kérdésre !!!! Akkor meg minek válaszoltál ??? Semmi rosszat nem írtam ide, ami támadó jellegű lenne, vagy rád nézve sértő! Te kötöttél bele a facebook-ba, biztos arany életed lehet ha ilyen vagy...
2014. okt. 28. 10:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont azért kötöttem bele mert akármi gond van valakinek a gépével mindig az jön hogy ,,,tegnap még facebukoztam de ma amikor bekapcsoltam a gépet már csak ezt írja ki windows leáll mi lehet a baj?
2014. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!