Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Szeretnék venni egy laptopot, leginkább netezésre, nem játékra. Néztem egyet, szerintetek jó?

[link]

ha tudtok jobbat akkor 50.000 Ft- alattt legyen nem akarok sokat rákölteni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: laptop, internet, használt

2014. okt. 25. 20:08  Privát üzenet  

A válaszok
Netezésre minden jó.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2014. okt. 25. 20:11 Privát üzenet

Hat pl itt egy jobb/olcsobb: [link]

Netezesre szerintem ne akarj 14"-osnal nagyobb kijelzot. Arra keszulj fel, hogy ram-ot erdemes 4gb-re boviteni startbol.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2014. okt. 25. 20:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy notebook-ot szeretnék venni, de nem túl drágán. Nem kell, hogy sok mindent tudjon, mert leginkább netezésre szeretném majd használni. Valaki segítene nekem, hogy milyet,...
Van egy régi notebookom 1,5 GB RAM-mal, XP Pro SP3-mal (most telepítettem újra). Letiltottam a page file-t. A gépet leginkább netezésre, zenehallgatásra és office 2003 programok...
Ha a gépet leginkább filmezésre, netezésre használom, akkor elég 320 HDD? Vagy inkább 500?
Milyen processzorú laptoot ajánlanátok (és nem olyan drága, de viszont jó is) leginkább játékra és netezésre használnám?
Szeretnék egy laptopot. Ne legyen rosz de 50ezer alatt lehetöleg. Valamit ajánlanátok? Netezésre kell leginkább!
Erre a célra milyen gépet raknátok össze? Új gépet szeretnék venni. Leginkább netezésre, zenehallgatásra és pár játékra használnám.

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!