Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb telefon?

Ksztella kérdése:

Melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés

Szeretném kikérni a véleményeteket,hogy melyik telefon jobb és,hogy miért. Melyik az amit semmiképp ne vegyem meg.:)

Sony xperia m2

Iphone 4

LG G2 mini

Samsung galaxy s4 mini

Alcatel One Touch idol 2 mini



2014. okt. 28. 21:42
 1/5 anonim válasza:

Egymástól meglehetősen távoli modelleket válogattál össze. Nézd, ez egy bizonyos ponton túl szerintem annyira szubjektív, hogy ott egyes egyedül te tudsz majd dönteni. Rengeteg készülék van a piacon, szinte minden gyártó az érzelmi motivációra épít. Az esetek túlnyomó többségében senki nem azért cserél telefont, mert a régi tönkrement, vagy a tudása nem elegendő, hanem szimplán megunja és vágyik egy újabbra. Mert az a menő.

Csak azt írom le, hogy én milyen szempontok alapján döntenék, tanácsot nem szeretnék adni. Az iPhone 4 egy elég jól sikerült készülék, tudtommal megbízhatóan működik, de a 3,5" kijelzőméret nem kimondottan férfikézre méretezett, nőknek lehet jó választás. Amit tud, azt jól tudja, elég gyors, nem jellemző sem az akadás, sem az összeomlás a szoftverére.

Alcatel, Samsung bár elő tudnak állni olykor saját és egész jó ötlettel is, alapvetően nem túl tartós készülékek. Gyengécske hardver van mögöttük, ami nem szerencsés egy rendszerigényes android futtatásához. Itt nálam le is szűkül a kör, mert az android oprendszert képtelen vagyok megszeretni, de ha muszáj, akkor erősebb telefont kell keresni. A Sony M2 jól kezeli, a feleségem ilyet használ, nyúzza elég rendesen, de nem tudta még megakasztani, nem tapasztalt rendszer összeomlást. Korrekt tudású készülék, bár szerintem pont eggyel nagyobb annál, mint ami mèg kényelmesen, egy kézzel használható. Az Lg készülékeiről semmit nem tudok, ismerőseim közt senki nem használ ilyet, én pedig a kezdetektőll idegenkedem a márkától valamiért. Televízióban szeretem őmet, de a mobiljaiktól tartok. Nos, látod, ennyire szubjektív ez. Lesznek (biztos vagyok benne) akik vagy az egyik, vagy a másik modell mellett fognak kardoskodni, akár még össze is vesznek majd. Szerintem nézd meg, hogy mik az elvárásaid, ennek melyik készülék felel meg, mennyi pénzed van rá és amik benn maradtak, azokból válassz szimpátia alapján! Személy szerint ahogy mondtam, androidos készülékből csak erősebb hardverűt választanék, a felsoroltakból ennek csak a Sony felel meg.

2014. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
iphone 4 nekem az van 2 eve es meg egyszer nem kellett szervizbe vinni soha nem akadozik nagyon jo a szoftver csak az a baj hogy a zeneletoltes penzbe kerul
2014. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha menő akarsz lenni természetesen a divat telefont válaszd iphone .

Ha használni is szeretnéd és egy pöpec telefont akarsz akkor a Sony Xperia M2 a jó választás.

Én a helyedben az m2 választanám,nekem most s3-am van .

2014. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek,főleg az első válaszoló!:)
2014. okt. 29. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Előre is elnézést kérek ha ezzel valakit megsértenék.

Szerintem az Alcatel nagyon ratyi én csak rosszat hallottam róla. A Samsung nem éri meg a pénzét szerintem. LG-ről nem tudok mondani semmit, nem ismerem.

Az Iphone és a Sony maradt tehát.

Ha telik rá és stabil rendszerű telefont akarsz akkor Iphone. Ha nincs annyi pénzed de rendes, megbízható készüléket szeretnél akkor Sony. A Sony egyetlen hibája az, hogy androidot használ ami igen hajlamos bebuggolni és ok nélkül laggolni.


Ez volna a vélaményem.

2014. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!