Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen telefont vegyek apukámn...

Milyen telefont vegyek apukámnak? Többi lent

Figyelt kérdés
Kicsit korai de Karácsonyra valami jó árú és könnyű használatú érintőképernyős telefont szeretnék venni apukámnak.Lehetőleg olyat ami vízálló.Régebben mutatott olyan videót amin a telefon törhetetlen volt,de nem tudom milyen fajta volt,vagy egyáltalán létezik-e olyan.

2014. okt. 29. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A Caterpillarnak vannak ilyen készülékei, de nem a "jó árú" kategóriában sajnos.

[link]


Ezek a készülékek már nem áznak be olyan könnyen, nekem legalábbis sosem volt gondom fröccsenő víztől. Ha nem csak telefonálásra használná, akkor óvakodj a _nagyon_ olcsó készülékektől, mert használhatatlan lesz. Ha annyi az igény, hogy SMS, telefon, Skype, akkor gyakorlatilag mindegy melyiket vásárolod meg. Biztonság kedvéért vehetsz hozzá egy gumiborítást (tokot, nem tudom hogy hívják ezeket) és akkor a kisebb sérüléseket is könnyedén átvészeli.

2014. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ezeknek a telefonoknak az akkuja is sokáig bírja?
2014. okt. 30. 11:32
 3/3 anonim válasza:
A samsungnak is vannak ilyen telefonjai Samsung S7710 Galaxy Xcover II vagy ennek az elődje ami az Xcover 1
2014. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!