Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj-e problémánál?...

Mi lehet a baj-e problémánál? A további lent látható

Figyelt kérdés
Sziasztok. A laptopommal valami baja van. Mi lehet ezek alapján?: Lemerülőben van a laptopom és ugyebár felrakom tölteni de amikor feltöltődött akkor akarok valamit játszani a gépemen és a töltőt bedugva hagyom a laptopon hagy töltse a játék közben is eddig mindig is jó volt. DE egyszer csak játszanék a játékkal a laptopon és a töltő szintén bedugott állapotban van. És játszok-játszok és egyszer csak a gép kikapcsol magától. Visszakapcsolom- kihúzom a töltőt és úgy játszok akkor semmi baja sincs. Asztalon van és a laptop alatt hűtőpad van. Mi lehet a baj? Előre köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 1. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
bár nem vagyok laptop guru de szerintem akkor is túlmelegszik ugyanis maga a töltés is képez hőt.. akkumulátor nélkül nem tudod működtetni mikor játszol?
2014. nov. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De. Csak ugye ha egy órát játszok azt már nem bírja.
2014. nov. 2. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
a gép szörnyen melegedik.. 1 óra töltés és játék közben rengeteg hőt termel.. az én gépemben a processzor 70 fokos mikor játszok és rendesen hajtom.. és azt kell nézni hogy 1 nagy processzorhűtő van rajta egy átlagos gépházban.. akkor képzeld el hogy a te laptopod hogy melegedhet egy kicsi hűtővel és szinte semmi szellőzéssel.. de ha gondolod szedd le az msi afterburner programot állítsd be hogy mutassa mit hány % on használ és mi hány fokon van(youtubeon van rengeteg video) és írd le az értékeket kb 50 perc játék után
2014. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. nov. 2. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!