Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel a 3. profilt használom...

Mivel a 3. profilt használom a gépen legtöbbször, érdemes lenne letörölnöm az elsö kettőt? (lentebb leírtam a bövebben)

Figyelt kérdés

Van 3 profil létrehozva

1.profil:amolyan "ideiglenes profillal" tölt be,pontosan nem tudom miért,tehát bármit változtatok,írok,mentek valamit az kikapcsolás után törlödik.Ez volt az elsö és használható,ezen van minden driver telepitve(nVidia driver telepitő,stb)ill programok

2.profil:"mentö"-ként lett létrehozva de nincs használva szinte

3.profil:bekapcsoláskor ezt használom mindig, igy az elsö kettöt szinte nem használom.

Olyat is csináltam,hogy az elsö profilból a User mappában levő dolgokat átmentettem az újonnan létrehozott 3.profilba és így ugy megy mintha az első profilba lépnék be.

Tehát érdemes lenne törölnöm az elsö két profilt vagy inkább más megoldással rukkoljak elő?

Aki ért valamelyest ehhez és tudna segiteni annak megköszönöm



2014. nov. 3. 12:14
 1/1 Reiber Péter ***** válasza:

Zavaros mait írsz, kérdezel..


1. magátol nem lesz a windowsban ideiglenes profil, ehhez valami program vagy egyéb kell, esetleg eleve sérült az a profil, de erről szokott a windows hibaüzenetet adni.

Olyankor egyes dolgok tényleg ideiglenesek, de ez egy hiba, aminek oka van..


2. Mentő profil? Az micsoda és minek?


3: ha egy profilból mindent átmásolsz, avval akár tönkre is teheted, csomó rejtet file van ,ami csak a zadott profilban értelmezhető és működik jól, beállításjegyzék (registry) stb.


4. A driverek nem egy profilban vanank felrakva, hanem általában a gépre, midnegy meyik profilból lettek telepitve


5. A profilok fő tulajdonsága, hogy melyik rengszergazda és melyik nem, nem rendszergazda profil nem tudja törölni a rendszergazdákat, igy nem tudod kizárni magadat


6. A profilok törlésével maximum némi helyet szabadítassz fel a winchesteren, ezen a szinten nincsen hátránya, hogy hány profil van

2014. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!