Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hang kártya probléma? Honnan...

Hang kártya probléma? Honnan tudom meg milyen hangkártya jó gépembe?

Figyelt kérdés
A jelenlegi hang kártyám be beszart, és egy újat szeretnék venni ha nem lehet meg javítani a jelenlegit az a baja hogy a gépre letöltött fájlokat lejátssza hanggal de ha böngészőben akarok valamit nézni/hallgatni ott nincs hang csak kép (pl.:Youtube) de például van 3 játék a gépemen az egyiknek csak háttér zajokat lehet hallani autó hangját nem se a lövést, másik játéknál semmit nem lehet hallani 3.-nál meg mindent lehet hallani... Meg még lenne egy kérdésem ha ezt a problémát már nem lehet kijavítani akkor hogy tudom meg hogy milyen hangkártya jó a gépembe??? (Több böngészővel is ki próbáltam a Youtube-ot és más ilyen videó megosztó oldalakat.)

2014. nov. 5. 18:09
 1/7 Reiber Péter ***** válasza:

Ez nem tűnik hangkártya hibának, az összes hangot driver szinten matematikailag adják-keverik össze, és egyetlen csatornára kerül a végeredmény.


Tehát ha valami szól, akkor a hangkártya jó, valami szoftveres/driver probléma lehet.


Ez persze csak egy tipp, így látatlanban nehéz bármit mondani.


Olyan kártya jó a gépedbe, amit bele lehet szerelni, mivel nem tudni milyen alaplapod van, igy senki nem tudhatja mi a jó bele.

2014. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igaza van az elso valaszolonak. olyan nincs hogy ez megy, az meg nem! en a helyedben letorolnem a hangkartya driveret es ujraraknam..... ha ez sem valik be, akkor legyalulni a rendszert es utanna valoszinu, hogy mukodni fog. milyen op rendszer van rajta? mikor lett ujrahuzva utoljara?
2014. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már a hangkártya driver-t is újra raktam meg kb. egy hónapja a Win XP-t is de még mindig nem meg a gépen levő fájloknak is csak úgy van hangja ha a Realtek HD Audio Manager-ben 5.1 re teszem a hangot.
2014. nov. 6. 14:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg egy Blue Screen programban azt írta ki a program hogy a kék halál (ami csak akkor van ha valami felvevő programot indítok el vagy SONY Vegas-t amiben megint nincs hang) a hangkártya miatt áll be.
2014. nov. 6. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:
van benne mukodo alaplapi hangkartya? probald meg abba atdugni az egesz cumot es vedd ki a hangkartyat amit most hasznalsz. (kikapcsolt, aramtalanitott allapotban). ha birja esetleg a geped, akkor pakolj ra egy win7-et, .ert az xp-re mar nincsen frissites. ez is okozhatja a problemat, driver nelkul nem nagyon szereti az xp a hardware-eket. win7-ben tobb az eselye, hogy alapbol felismeri ami benne van a gepedben. de ez csak egy gondolat.
2014. nov. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
felraktam a win 7-et és nincs hang
2014. nov. 9. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
hat ez fura. probaltad a sima alaplapi hangkartya dugaszokat?! van elolapi hangkimenet? a bekapcsolo gomb korul.....azt probaltad mar?
2014. nov. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!