Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone-ba lehet tenni memória...

Iphone-ba lehet tenni memória kártyát vagy az felesleges mert elég a 16GB tárhely?

Figyelt kérdés

valaki segítsen!! és első törtéskor meddig kell tölteni? igaz hogy sosem szabad teljesen lemeríteni??

(Iphone 5S )



2014. nov. 6. 05:40
 1/7 Lajos54 ***** válasza:

Lehet, de nem muszáj, a te igényeid döntik el.

Az akkumulátorok kezelésében messze nincs egyetértés. Vannak a régi berögzült szokások, amik már rég nem igazak, mert már másfajták az aksik.

Ami viszont még érvényes: tölteni addig kell, míg a készülék azt nem jelzi, hogy végzett a töltéssel. Teljesen lemeríteni pedig nem célszerű, mert azt általában egy aksi sem szereti.

2014. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lajos 54 nem jól tudja. iPhoneokba nem lehet memóriakártyát tenni.
2014. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lajos54 ***** válasza:

Bocsi, nem figyeltem eléggé, csak mentem a kérdés után... én a tablet-re gondoltam.

De az aksikra írt válaszom ugyanúgy érvényes :)

2014. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Apple tabletjeibe sem lehet ;)
2014. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lajos54 ***** válasza:

:)

De azért vannak jócskán olyan tabletek, amikbe lehet. Pl. amit éppen tegnap szidtam (azt hiszem, Samsung), a szomszédomé. Olyan okosan van kitalálva, hogy szinte teljesen szét kell dönteni a memóriakártya cseréjéhez.

2014. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet memóriakártyával bővíteni, de különböző méretű beépített memóriát választhatsz, az 5s-nél 16, 32 vagy 64 GB-t.


Az, hogy elég-e a 16 a használatodtól függ. De például ha sokat fotózol/videózol, konzol-szintű játékokat töltesz le, akkor nem lesz elég a 16.

2014. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lajos:Apple eszközről volt szó,ne gondolj androidos cuccokra.

Nem lehet egyik Apple cuccba se memokártyát rakni.

iPhone 5s 64gb már újonnan nincs.

2014. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!