Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Computer Imperiumtól szeretnék...

Computer Imperiumtól szeretnék venni egy gépet. Vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a gépről mi a vélemény?

Rengetegen mondták,hogy tőlük sohase vegyek gépeket,mert szar.

Valaki ezt kifejtené bővebben?? Szar...DE MI MIATT?

Szerintem ez egy egész elfogatható összeállítás,igaz drágább mintha én raknám össze,de a lustaságért is kell fizetni (gondolom azért drágább,mert nem nekem kell összerakni).De ha nem lenne igazam kérlek titeket javítsatok ki!!



2014. nov. 6. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 20-ért vettem egy használt gépet, még működik, semmi bajom nincs vele.
2014. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
ez egy nagy rakás fos, például azért mert egy I7es proci alá egy ilyen hulladék lapot raknak aztán egy noname tápegység és mindezen kívül irreálisan túlvan árazva...
2014. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gábor_79 ***** válasza:
100%

Összeadtam ugyanezeket az alkatrészeket, mindegyikből a legolcsóbbat választottam,- jó szokásukhoz híven- már aminek nem volt meg a pontos típusa és 257k jött ki, de CM G600-zal. Az egyik gond átalában, hogy a tápegység nem az az acélos. Elite széria az egyik legrosszabb amit gyártat a Cooler Master (10k) és 500 Wattot képes csak leadni 12 Volton, ez.

A legfőbb érv ez ellen is, hogy aránytalan. Az i7-es processzor feleslegesen megdrágítja, mikor érdemben nem tesz hozzá a relatív teljesítményhez, hanem egy esetlegesen jobb videókártyától vonja el az összeget, ami egy játékra szánt gépnél inkább mérvadó.

Igazából lehet változtatást is kérni, bármely alkatrészre ami az árlistájukon van.

Amúgy másik webshopnál is összeraknak neked és ha valami nem kompatibilis akkor szólnak.

2014. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gábor_79 Nagyon köszönöm a válaszod,végre egy elfogadható,és ténylegesen válaszadó válasz :)

Köszönöm a többieknek is a gyors választ!

2014. nov. 6. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:

A bolt és ez a konfig is hihetetlenül ganyé, innen akkor se vásárolj, ha pisztolyt fognak a fejedhez!

Írd ki egy kérdésben, hogy mennyiből milyen felhasználásra szeretnél gépet és kapsz majd értelmes összeállításokat.

G.

2014. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!