Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gépet érdemes Computer...

Melyik gépet érdemes Computer Imperiumtól megvenni játékra?

Figyelt kérdés

Ezt nem értem, minden ehhez kapcsolódó kérdésnél azt látom, hogy szar meg nem szabad előre összerakott gépet venni, arról ne is beszéljünk amikor "emberek" akik minden sz@rt összeírnak róluk, vagy esetleg más cégről, azt mondják majd ők összeraknak egy olyan gépet, hogy húú és mikor olvasgatom őket látom, hogy aránytalan fos az egész, tippre összeválogatott alkatrészek.Azt sem tudják, hogy melyik és milyen cégről beszélnek.


Na szóval miután leírtam ezt(nem tudtam magamban tartani), mint a kérdésemben is feltettem szerintetek melyik gépet érdemes játékra venni( BF3, MW3, L4D2)?


Osztálytársam az Imperium i5 Premium HD PC-t választotta, akkor még i5-2500k processzor volt a gépben, és gtx 560 Ti. Ja, és ha már itt vagyunk, jön a nagy kérdés, valyon miért is nem szabad tőlük, vagy más hasonló cégtől gépet venni? Mert szerintem korrektek, ahogyan ezt a prohardver is megírta amikor néhány gépüket tesztelte, több címet nyertek, áraik sem irreálisan drágák...



2012. máj. 22. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen kérdéseknél alapvető, hogy linkelsz, hogy ne a szerencsétlen válaszadónak kelljen keresgélni, hogy egyáltalán miről is van szó.
2012. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani hogy az alkatrészeket nem a forgalmazó gyártja.Tök mindegy hogy ki rakja össze ha minőségi és egymással kompatibilis cuccot rak össze.Természetesen ár arányában belekevernek olcsóbb alkatrészt is hogy fogyasztható legyen a termék de alapvetően nem rosszak.
2012. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ők összeraknak egy olyan gépet, hogy húú és mikor olvasgatom őket látom, hogy aránytalan fos az egész, tippre összeválogatott alkatrészek.Azt sem tudják, hogy melyik és milyen cégről beszélnek.



NEM választhatunk helyetted én 2000 Ft ot szoktam kérni ha valakinek tanácsot adok pc vásárlásnál de mindig az dönt aki vásárol :))

2012. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat
2012. máj. 22. 09:46
 5/8 anonim ***** válasza:

JA ÉS SZEMÉLYESEN ELMEGYEK VELE .

van hogy egy órányi vásárlásból fél napos gyötrelem lesz :(

2012. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Pc outletel az a baj hogy

ZSÁKBAMACSKÁT veszel!

nem irják ki

és nem is adnak tájékoztatást!

tápegységröl márka, tipús

még videokártya márka tipusáról se de ez ugymond legyen melékes

alaplap már talán fontosabb anyi nem elég hogy z68 pl.

memróiáról szintugy semit nem tudsz persze mond hogy mindegy...

ház az nagyon csilivilis de ténleg jó is? strapabiró szerelhetö szelös? márkáját tipusát nemtudod szintugy

merevlemezröl is anyit irnak 3TB

hát szép...

szóval semi konkrétum és ha egyik hardver se számít hogy milyen is pontosan

akor legaláb TÁPEGYSÉGET kiirnák talán

.

és a legszebb (nem hogy nem irreálisan drágák)

de GYANÚSAN túlzóan olcsók

ha bárhol a leges legolcsób alkatrészekel! ugyanazt öszerakod

akor 30-40ezerel akár drágában jösz ki

.

azért ez elgondolkodtató nem?

.

amugy ha csak ezt látod legjobnak (és ár miat is) akor a te döntésed hogy ott vásárolj

lehet hogy seminek semi baja nem lesz és nagyon jól megy szóval ok és van garancia is

.

(melesleg az is érdekes hogy azt mondták mikor tuningolhatóságra kérdeztek hogy

az felesleges mert alapból erös a gép

jó ez rendben van de akor mért árúlnak K s procis gépet pl? iletve mért tagadják meg?

túl gyenge bene valami?

ok gyári proci hütö biztos

de gamer gépbe nem ártana egy nem gyárit nyomniuk azért)

2012. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
89%

Ne vicceljetek már.. szerencsétlenkedtek és leszarozzátok őket. Aztán persze még pénzt kértek el hogy egy általatok mondott "jobb" PC-t rakjatok össze. Szánalmas amit csináltok.

Pár hete vettem tőlük gépet és semmi gond nincs vele. Megérte a pénzét. Full HD-ben megy rajta a BF3, gyors, felhasználóbarát.. egyszóval fantasztikus. Ők értenek hozzá, igaz hogy hozzácsapnak még 2-3ezret de megéri! Szakértők rakják össze akik nem hibázhatnak. Segítőkészek, beüzemelésben is segítenek. Csak ajánlani tudom őket. Ne dőljetek be a mezei "szakértőknek" hogy majd ők összeraknak egy hűű de jó gépet és akkor az milyen olcsó.. Ha nem ismeritek személyesen őket akkor nem érdemes velük megcsináltatni a gépeteket! Ha mégis úgy döntötök hogy őket választjátok, ne csodálkozzatok ha a gépetek szétesik 2-3 használat után..!

Egyébként Imperium Core i3 Premium HD PC-t vettem Full HD-s monitorral és nincs kifogásom. Normálisan össze van rakva, megy ahogy mennie kell.. és megérte!

2012. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Senki nem azt mondta, hogy nem fog menni, csak éppenséggel sokkal többet kifizetsz érte, mintha te magad raknál össze egy hasonló teljesítményűt, vagy ugyanannyiért általában sokkal jobbat is lehet.

Összeszerelni meg bárki összetudja, ilyen alkatrészfüggő kockák meg mindenhol vannak, akik neten összedobnak neked egy konfigot öt perc alatt...

2012. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!