Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows Vista betöltődés után...

Windows Vista betöltődés után fekete képernyő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy a laptopon mikor betölt a Vista, és meg kéne jelennie az asztalnak, de helyette csak "nagy feketeség" van, mintha alvó állapotban lenne a laptop. Semmire nem reagál. Csökkentett módban "hálózattal" betölt normálisan, akkor viszont hálózat nincsen szóval nem vagyok vele előrébb.

Mi lehet a gond? Tudnátok segíteni?



2014. nov. 8. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Telepíts egy 7 -est.
2014. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nincs mód arra, hogy valahogyan megjelenjen az asztal? Meg van osztva a partíció, de van 1-2 dolog amit a helyi lemez C-re pakoltam fel amolyan "majd átteszem a D-re",de még nem jutottam el odáig, és azok eléggé fontosak. Vagy tegyek le róluk? :(
2014. nov. 8. 18:23
 3/14 A kérdező kommentje:
A bejelentkezési hang, az ablak előugrásának a hangja meg van, azzal nincs baj, szóval be tölt a gép, csak ebből sajna nem látok semmit.
2014. nov. 8. 18:28
 4/14 anonim ***** válasza:
Valódi vagy tört ez a Vista? Ha tört, akkor ez a Microsoft műve.
2014. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Valódi!
2014. nov. 8. 18:50
 6/14 anonim ***** válasza:

1; legutolsó helyes konfiguráció

2; csökkentett módban elindítod, futtatás: "msconfig" és ott addig tiltod le a nem microsoft szolgáltatásokat, amíg el nem indul + az automatikusan indulókat is kapcsold ki. ha így elindul lassan kapcsolgasd vissza a szolgáltatásokat és kiderül melyik miatt nem megy.

2014. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Találtam olyat az "Indítandó elemek" között, hogy


"DefaultSettingsEXE Application"

Gyártó:Ismeretlen

Parancs: C/Windows/PLFSetI.exe


Ez mi lehet? Ezt is tiltsam?

2014. nov. 8. 19:06
 8/14 anonim ***** válasza:
google azt írja hogy webcamera alkalmazás acer laptophoz, uh kétlem, hogy az lenne a hiba, de tilts le mindent.
2014. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az, mert kb. 4 napja telepítettem rá webcamera drivert.

Jó, rendben! :)

2014. nov. 8. 19:19
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem jó így sem, hát akkor marad az újrapakolás..

Köszönöm a segítségeteket!

2014. nov. 8. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!