Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitor - Out of Range problém...

Monitor - Out of Range probléma megoldódik magától?

Figyelt kérdés
Ugye a könyvtárban lehet gépezni, leültem az egyikhez és elkezdtem megcsinálni a feladatomat, de a képernyő felbontás nagyon kicsi volt (800x600) rossz minőségű, úgyhogy átállítottam a választható legnagyobbra, 1366x786-ra. A monitor elsötétült és kiadta, hogy Out Of Range. Ezután kikapcsoltam és elmenekültem, mert féltem valami nagyon rosszat csináltam. Ugye következő bekapcsolásnál visszaáll majd az eredeti, de rossz minőségre? Ugye nem okoztam nagy hibát? Nyugtassatok meg, kérlek!

2014. nov. 11. 16:29
 1/1 anonim válasza:
Én is pont tegnap vétettem ilyen hibát. Egy játékban a felbontást nagyobbra akartam rakni erre elsötétült a kép és megjelent az out of range felirat. Újrainditottam és még mindig ugyan az fekete kép és a felirst ugrál. Szóval az a lényeg hogy magától nem fog visszaállni. De hogy hogyan kell visszaállitani arra még nem jöttem rá
2015. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!