Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az oka annak h amikor...

Mi az oka annak h amikor vissza seed-elném azt amit letöltöttem, a zárojel előtt a szám ugrál 0-ról 1-re 2-re stb. majd vissz a 0-ra mindezt 1-2 másodp. Alatt. Így nem halad a seed-em. Lehet hogy a gyenge net miatt van ez?

Figyelt kérdés
Amikor még letöltöltöttem folyton voltak a zárojel előtt számok, gondolom azok az aktív le ill. feltöltőket jelzik.De amint átálltam seed-be nincsenek a zárojel előtt számok csak a zárojelben.Azt nem hiszem el h eg.nap nics legalább 1 vki abból a sok letöltőből aeki letölten.Mi lehet a gond?
2010. jan. 27. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A zárójel előtti számok a kapcsolódott Peerek száma. a zárójelben lévő az összes peer szám.
2010. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy passzív módban vagy?
2010. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
második válaszólónak: nem nem passzív
2010. jan. 28. 10:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan mintha nem tudnának hozzám kapcsolódni.A ztracker-ről lertöltött torrenttal van a bajom. Másik torrentről lejött film az megy fel.Szóval nem értem mi van.
2010. jan. 30. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!