Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP 3070-B nyomtatómon beállíto...

Jozsoo kérdése:

HP 3070-B nyomtatómon beállítottam az ePrint módot (vagyis vezeték nélküli üzemmód wi-fi-n keresztül) és azóta nem tudok szkennelni, csak ha visszadugom a kábelt. Win 7-es-em van. Mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Mióta az ePrintet használom,:bekapcsolom a gépet és amíg a nyomtatót nem kapcsolom be, addig a kurcornál forog a kis kék kör, keresi a nyomtatót.Ezt, hogy lehet kikapcsolni?

2014. nov. 11. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.


Valamikor játszottam én is ezzel a HP ePrint dologgal. KB. 2-3 éve volt úgyhogy már nem emlékszem pontosan...

Azt viszont tudom hogy a szoftver eléggé gagyi volt hozzá (nem tudom azóta fejlesztettek e valamit), mert az alábbi problémákkal szembesültem a használat folyamán:

- Csak telepítéskor nézte meg a nyomtató IP-címét, így ha a nyomtató más címet kapott a routertől nem működött, csak ha újratelepítettem a szoftvert.

- Ha a nyomtató lement "alvó" módba, a szoftver nem tudta feléleszteni, csak ha kézzel bekapcsoltam a nyomtatót újra.

Ezek után jobbnak tartottam ha inkább USB-n használni, az legalább stabil volt.

2014. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!