Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljes zombi üzemmód, mélyen...

Teljes zombi üzemmód, mélyen váltakozó hangulat. Mi lehet az oka? Megoldás?

Figyelt kérdés
Egy néhány hónapja kb mióta Németországban dolgoztam 3 hónapot, különös hangulat ingadozások és más furcsaságok változtatták meg életem, amik mára annyira elhatalmasodtak,hogy komolyan kellene vennem úgy érzem. Egy ideig az ment hogy egy két napig tök jó kedvem volt rendben volt minden, aztán jött a fordítottja pár nappal később minden ok nélkül. Több tünet is jelentkezett, szétszórtság, kedvetlenség, figyelmetlenség és a fáradékonyság. Szörnyen érzem magam mivel egyre nehezebben megy a kommunikáció is, egyszerűen képtelen vagyok rendesen beszélgetni kollegákkal, családtagokkal és a párommal is. Egy folyamatos belső feszültséget érzek ami nem, illetve nagyon ritkán szűnik meg és nem tudom az okát. Képtelen vagyok rendet tartani magam körül, nem tudok semminek sem örülni már hónapok óta nem nevettem olyan jót mint korábban. Borzasztóan érzem magam és nem tudom, hogy mi lehet az oka.
2013. okt. 14. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ugy erzed mar nem birod egyedul megoldani ezt, akkor mindenkepp pszichiaterhez kene menni! mindenkepp ki kene deriteni mitol van, valoszinu valami lelki dolog lehet a hatterben..azt irod egyre rosszabb lett.

ez nem jo jel, mert ha nem mesz orvoshoz, talan meg rosszabbodhatnak a tunetek..de a tuneteknek oka van...ha az ok meg van, es kezelni lehet, akkor a tunetek is elmulnak..

az orvos segithet, de tudd, te tehetsz a legtobbet magadert..ha gyogyszereket irnak fel, azokkal vigyazz...sokat segithetnek, de arthatnak is..

neten sok info van roluk, ha tenyleg kapnal oket, erdemes utanuk nezni forumokon es egyebeken.....

2013. okt. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!