Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Inkább újonnan egy silányabb minőségűt,vagy egy használt üzleti szériásat,egyáltalán jobban bírják,mert hallottam,hogy strapabíróbbak?Leginkább netezéshez,"szerényebb" videóvágáshoz kéne,viszont,ha esetleg leesne,ne legyen baja,vagy ha ráömlik valami.

2014. nov. 15. 20:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
110-140 ezer közötti kategóriában gondolkodok.
2014. nov. 15. 20:43
 2/14 Pemex0830 válasza:
Hali , hát szerintem inkább újonnan vegyél. Legjobb márkák szerintem laptopba az asus és hp. Ha használtat veszel az egy kicsit rizikósabb , de ha elromlik ott vagy hogy a két használt árából már tudtál volna venni egy egész normálisat + garanciás.
2014. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Használtan is kapsz garanciális gépet: [link]

Ezerszer jobban jársz ezekkel, mint valami gagyi műanyag új géppel (gondolom nem a 400k-s kategóriában keresgélsz)

2014. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 T/Z ***** válasza:
Régebbi csúcsmodellek közül válogass, a 110-140ezres árkategóriában újat csak consumert kapsz, ellenben egy pár éves business kategóriájú gép nem is feltétlenül kerül ennyibe, és felszereltségben, megbízhatóságban magasan veri a 150ezres consumer kategóriát.
2014. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én Dell Latitude-öt vettem 35-ért. Videót mondjuk nem tudnék vele vágni, de egy újabb latitude-el jól jársz.
2014. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Laptopon nem fogsz tudni videót vágni, szerényebb szinten sem (erre előbb-utóbb úgyis rájönnél), úgyhogy én a használt gépre szavazok. De azért az újak között is találni normálisabbakat alacsony áron, én azért ott is szétnéznék a végső döntés előtt. Az Acer vagy az ASUS sem olyan gagyi már, mint volt pár évvel ezelőtt.
2014. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát most egy 2 éves acerem van,de elég silány,mitne mondjak
2014. nov. 20. 15:04
 8/14 T/Z ***** válasza:

Nem a notebook márkája dönti el, h a géppel lehet-e vágni vidot, vagy nem.

Ha sok ramot, és erős VGA-t raktak bele, akkor azzal lehet dolgozni GPU igényes alkalmazásokkal is.


A jelenlegi géped felszereltsége milyen?

Lehet egy processzor csere, vagy ram bővítés sokat dobna a használhatóságán.

Ezek (architektúrától függően ilyen 5-10ezres tételek).

2014. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem a hardveres tulajdonságaival van a baj,hanem a minőséggel.Egyébként 4gb ramos,core i3 2348 procis,hd 3000-s vga,500gb hdd,windows 8.1.
2014. nov. 20. 20:26
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem egy helyen megvan már repedve,mert elég ha szétszedi az ember,s tényleg finoman csinálja,már eltörik valami rajta.Ez bosszant,ezért gondolkozom egy üzleti szériás notiban.
2014. nov. 20. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!