Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet rendelést visszav...

Hogyan lehet rendelést visszavonni?

Figyelt kérdés
Véletlen vásároltam ma reggel (2014. 11. 16.) egy számítógépet iPon.hun, pedig nem is akartam, csak karácsonkor. Egy negyed óra elteltével írtam nekik egy emailt és egy üzenetet facebookon, hogy szeretném a leadott rendelést visszavonni, hiszen az iPon.hun nem találtam ilyen funkciót. Az üzikre nem reagáltak. Ha esetleg a későbbiekben sem válaszolnak, akkor megcsinálják a gépet. Helyben kéne átvennem és készpénzzel fizetnem. Ha küldenek üzit hogy mehetek érte, akkor jó hogyha karácsony után elmegyek? A segítséget előre is köszi.

2014. nov. 16. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Vasárnap van. Szerinted ki a tököm ül most benn a boltban? Senki. Hétfőn megnézik a nekik küldött e-mailed, és visszavonják a rendelésed.
2014. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezeket tanulmányozd át: [link]


[link]

2014. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokért.
2014. nov. 16. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!