Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom esténként magától...

A laptopom esténként magától be szokott kapcsolni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
nem tudom h minden este-e mert nem mindig ébredek fel rá. olvastam olyat, hogy a BIOSban kell valamit beállítani de nem tudom azt hogyan kell. valaki tudna segíteni? :)

2014. nov. 18. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
teljesen kikapcsolod tehát áramtalanítod ?
2014. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kb 30 program okozhatja ezt,ezeket mindet megtalálod win7-nél a START - Feladatütemező-nél,
2014. nov. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csacsi2 ***** válasza:

Program hatására csak készenlétből ébred fel, erre vonatkozik az első kérdés visszakérdezése, hogy milyen kikapcsolt állapotban...

Biosban egy lehetőség van, gogy áram szünetén újraindul a gép az az ACLosspower.

Van másik is ami most nem jut eszembe, de automatikusan beállítható hogy mikor ébressze...

valami "Wake/Power Up", "automatic power up" , "Wake on LAN" az acpi settings-ben. Nem írtad milyen bios...


Készenlétből így kapcsolahtod ki, ellenőrizheted mi kapcsolhatja be:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2014. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!