Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most tervezek arany szinű...

Most tervezek arany szinű iPhone 6-os készüléket venni. Egy férfinak is jól álhat vagy inkább női telefon? 24/f

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak futólag láttam iPhone 6-ot (munkahelyen ebédlőben hazai launch után egy nappal...), de az alapján nagyon íves formája van. 5s-ből fehér van nekem, de ebből aligha vennék olyat, feminimnek tűnik elsőre.

Ami még feltűnt, hogy az aranynak inkább "vörösrezes" beütése volt, mintsem valódi arany.

2014. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nincs gond ha arany van egy férfinál, bár még ilyen telefont sajnos nem láttam. Azért a sötétebb színek alapból férfiasabbak nyilván
2014. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tehetted volna a kérdőjelet az f után is, mivel egy férfi nem a színe alapján választ használati tárgyat...
2014. nov. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont.


Jó, persze ha üzleti tárgyalásokra rohangálsz akkor azért egy férfinél sem mindegy a külső megjelenés. Fontos az elegancia, de a szín az utolsó utáni dolog.

Ellenben ha lehet választani, akkor nézd meg melyik a praktikusabb: melyiken látszódik kevésbé a "használat nyoma", stb..

Sosem volt iphone-om csak kipróbáltam (mert mindig egy túlárazott készüléknek tartottam és tartom is) de szerintem ha már mellette döntöttél, akkor válaszd azt amin kevésbé látszódnak talán a karcok. Vagy feketét, ha az számít, hogy menjen az öltöny színéhez. :)

2014. nov. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!