Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom a hirdetéseket...

Csabesz222 kérdése:

Miért nem tudom a hirdetéseket eltűntetni? Használom a reklám blokkolot de így is olyan sok jön elő hogy be lassítja a gépet és használhatatlan lesz

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 19:18
 1/7 T/Z ***** válasza:

Azokat nem vírusok dobálják fel?

Azokat a reklámblokkoló nem fogja meg.


Egyébként milyen reklámblokkolóról van szó? (Adblock plus?

Chrome böngésző alatt?


Térj át a Firefoxra, és tedd fel Firefoxra az Adblock Edge-t.


Sajnos Chrome-ra az Adblock Edge nem érhető el.


Az Adblock Plus, meg az Adblock Edge között meg az a különbség, h a Plus készítői megegyeztek pár reklámszolgáltatóval, h nem blokkolják a reklámjaikat. Az Edge viszont mindent blokkol.

2014. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen adblock plus és crhome-ot használok! Nincs baj egy kettő reklámmal de itt legalább 15ről van szó aMi úgy be lassítja a gépet hogy egyszerűen netezni képtelenség vele :(
2014. nov. 19. 19:28
 3/7 T/Z ***** válasza:

Milyen weboldal(ak)ról van szó?



Szerintem amúgy vírus (kéretlen reklámok) lesz.


Ezeket futtasd le: (igen, egymás után mind a hármat)


Spyware Terminator

www.spywareterminator.com/dnl/config/170/SpywareTerminatorSetup.exe


MbAM

[link]


SAS:

[link]


Tedd fel őket, aztán töröld le, nem kell mindig ott lenniük, egy darabig el fognak futni, mire frissülnek a legújabb verzióra, ill. végignézik a gépet, de ezt a hármas kombót szokták ilyenkor "bevetni".

Ha végeztél, le lehet szedni őket, mert nem kell mindig fussanak.

2014. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :) fel raktam mindent el is végeztem nem talált fertőzött fájlt de ugyan az a probléma :) 65blokolasnal járt a blokkoló és mégis ki jöttek a hirdetéseket :) szerintem ebből újra telepítés lesz az segít már csak :)
2014. nov. 19. 20:43
 5/7 T/Z ***** válasza:

Igen, azt akartam még mondani, h ez kábé addig szokott tartani, mintha újraraknánk a gépet.

Én ilyenkor eleve inkább újrarakom, az úgyis biztosabb.


Netezni meg felelősséggel kell, nem rákattintgatni minden sz×rra, mert ez a vége.


Esetleg CCleanerben lehetne még megnézni, h mik az automatikusan elinduló programok, és kikapcsolni azt, ami nem kell, bár ritka az olyan kéretlen reklámokat feldobáló cucc, amit ki lehet csak úgy kapcsolni.

2014. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom:) amúgy múltkor már találtam egyet azt le töröltem de hát most ez durvább és ki fogot rajtam :) meg fogadom a tanácsot és nem katintok minden fosra csak ami nagyon érdekes lehet :P mert ilyenkor meg csak a kellemetlenség lesz belőle
2014. nov. 19. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
menj a jobb egérrel rájuk és ott lesz h elem blokkolása. remélem segítettem
2014. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!