Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megjött már valakinek Nexus...

Megjött már valakinek Nexus 4-re az Android 5. 0?

Figyelt kérdés

Nov. 17.-e óta várom már az új androidot, mindennap vagy 10x megnézem a Rendszerfrissítéseket és ellenőrzöm is de még mindig "Az Ön által használt rendszer naprakész". :D

Van valaki akinek már megjött ? Ha igen, mit tapasztalt (hibák,újdonság stb) ?

Az ilyenek NEM ÉRDEKELNEK: Minek várod tele van hibákkal, miért nem töltöd le inkább, örülj hogy megkapod alapból úgy volt hogy a nexus4 nem kapja meg, ÉS AZ EHHEZ HASONLÓ DOLGOK. Engem csak az érdekel hogy hányan kapták már meg, vajon én vagy az egyetlen aki nem kapta meg (csak vicc) vagy sem... :)



2014. nov. 23. 13:22
 1/5 anonim válasza:
Türelmetlen patkány!!! :D
2014. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én sem kaptam még meg sajnos.
2014. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a gond :S Mindennap megnézem azokat a cikkeket amikben azt írták hogy elérhető nexus 4-re is az új android, de nem láttam még sehol sem olyan kommentet amiben az lett volna hogy "nekem megjött végre :)" vagy ehhez hasonló. :SSS
2014. nov. 24. 21:44
 4/5 anonim válasza:
Nekem ma reggel jött meg a frissítés. Jobban bírja az akkumulátor és gyorsabb is. Megérte rá várni :)
2014. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjott vegre !! :D elsem hiszem:D feloraja jott meg :D
2014. nov. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!