Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lett hirtelen angol...

Miért lett hirtelen angol nyelvű a startmenüm?

Figyelt kérdés
Néhány napja lett újratelepítve a Windows 7 (Ultimate 32 bit), eleinte nem is volt gond, de tegnap azt vettem észre, hogy a startmenüben néhány hivatkozás angol nyelvű lett, ma pedig nem találom az alap játékokat a játéktallózóban. Tegnap kipróbáltam a Slim Cleaner nevű programot, nem tudom, hogy az miatt van-e mindez. Rendszer-visszaállítási pontom csak mára van, úgyhogy az nem jöhet szóba. Kipróbáltam hogy átállítom a megjelenítendő nyelvet angolra, majd vissza magyarra, de nem segített. Kép a problémáról: [link] Köszi a válaszokat!

2014. nov. 23. 20:59
 1/4 CspCsj ***** válasza:
Újratelepítéskor törölve (formázva) lett az előző rendszer partíciója, vagy "rátelepítetted" a régire?
2014. nov. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Formáztam
2014. nov. 25. 19:26
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Sajnos nem használtam még az említett programot, így nem tudom okozhatott-e ilyen gondot.

Megpróbálnék új felhasználót létrehozni, majd azzal bejelentkezve megnézni, hogy úgy is jelentkeznek-e a problémák.

Ha nem, akkor azt használnám, és pár hét múlva a jelenlegi felhasználót törölném (és miután minden szükséges fájlt és adatot átmentettem) Hátránya, hogy a programokat újra kell telepíteni.

Ha az új felhasználónál nem jelentkeznek a hibák, megpróbálhatod a jelenlegi sérült profilt helyreállítani:

[link]

2014. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bekapcsoltam a vendég fiókot, azon jó minden (mondjuk a játékokat nem néztem meg) de nincs kedvem vele foglalkozni, nem okoz nagy gondot ha angol, de ha tudtok olyan megoldást, amihez nem kell új felhasználót létrehoznom, azt szívesen meghallgatom.
2014. nov. 26. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!