Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8.1 hangerőszabályzó...

Windows 8.1 hangerőszabályzó beállítása?

Figyelt kérdés
Van a billentyűzeten hangerőszabályzó gomb, azzal szoktam állítani. De kettesével ugrál (0->2->4->6 stb), de a 4 túl halk, a 6 meg túl hangos. Be lehet állítani valahol, hogy egyesével lépegessen?

2014. nov. 26. 22:54
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Mivel az a hangerő szabályzó gomb nem a szabványos billentyűzet része, hanem az adott számítógép (gondolom, laptop) "sajátja", csak azon a típúsú gépen lehetne megkeresni.

Jobb egérgombbal a hangszóró ikonra kattintva jelennek meg beállítási lehetőségek, azok között keresgélj.

Vagy esetleg a vezérlőpultban (Billentyűzet, Hang).

2014. nov. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 2-esével ugrál (sőt, ha sokáig nyomod, akkor talán 10-esével).

Az értesítési területen (a tálca jobb oldalán) keress egy hangszóró ikont. Arra kattints bal egérgombbal, utána a csúszkát egérrel tudod állítgatni. Így be tudod állítani 5-re pl.


Azt egyelőre nem tudom, hogyan lehet beállítani, hogy 1-esével lépkedjen.

2014. nov. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyhogy a 4 túl halk, a 6 pedig túl hangos?? Ha Realtek HD Audiokezelőd van, nincs véletlenül bekapcsolva a Loudness-kiegyenlítés?
2014. nov. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kérdező! Megkérdezhetem, hogy hogyan tudtad beállítani hogy simán gombokkal veszed fel a hangerőt? Nekem is windows 8.1 van, és a neten sehol sem találom, hogy simán a felső sorban lévő 3 gombbal (f10, f11, f12) hogyan lehetne beállítani/felvenni a hangot. Remélem tudsz válaszolni, mert ahogy nézem 8 éve tetted fel ezt a kérdést, szóval remélem látod a kérdésem!
2022. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!