Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows embléma a gép...

A Windows embléma a gép bekapcsolása után a monitor közepén volt. A szerelő - nem tudni milyen okból - elvitte onnan és most ugra-bugrál a képernyőn. Hogyan tudnám visszaállítani?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez valami hibajelenség, nem lehet onnan "elvinni", és "ugrabugrálni" se tud. Kicsit több infó kéne, meg egy videó a dologról, ha lehetséges. (Telefonnal pl. fel tudod venni.)
2014. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Razorclaw ***** válasza:

Mííh? Persze ez természetes, ha bekapcsolsz egy számítógépet akkor a logoja megjelenik a monitor közepén.

Ha már a betöltött azstalnál tapasztalod ezt, azaz nem "tűnt el a logo, az lehet alaplapi meghibásodás, memória zavarok! Szerintem cseréld le azt a 100 éves gépet egy újra.

2014. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Véletlenségből az nem a képernyővédő? :)


Amikor (a beállított ideig) nincs aktív tevékenység a gépen, olyankor jön be. A sok választékból lehet akár a Windows embléma is. És azért "ugrabugrál", hogy ne mindig egy helyen legyen, ne süljön bele a képernyőbe...

2014. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 T/Z ***** válasza:
Én is a képernyővédőre tippeltem. :D
2014. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!