Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telefon vásárlás előtt állok,...

Telefon vásárlás előtt állok, de nem tudom melyiket vegyem.60 Ezer forint körül szeretnék venni, eddig a Galaxy Ace 4-et néztem, és az S4 mini-t. Ti melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Leginkább Fényképezésre, Játékra és netezésre haználnám.

2014. nov. 29. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
a kettő közül egyértelműen az s4 mini. bár az ace újabb, de gyengébb.
2014. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Értem. Néztem is és tényleg, mindenben erősebb. Szerinted/szerintetek ez megérné? [link]
2014. nov. 29. 18:45
 3/21 anonim ***** válasza:

amit linkeltél az duál sim-es (két sim kártyás). Ha nincs rá szükséged itt van ugyanarról az oldalról ez:

[link]

De az ilyen adó megkerelős helyekről én nem szívesen rendelnék telefont, de mindenkinek szíve joga.

2014. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Adó megkerülő? Tehát azért ilyen olcsó mert nincs benne a 27%? Ha onnan rendelném, akkor nekem ebböl lehet valami következmény?
2014. nov. 29. 19:01
 5/21 anonim ***** válasza:

elvileg nem lehet belőle problémád, de a garit elég lazán szokták kezelni, ha elromlik a teló, akkor lehet, hogy kálváriás dolog lesz belőle, de nem értek annyira hozzá.

Nem sok negatív esetet hallottam, de már hallottam.

2014. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Értem. Elvileg ha online rendelsz, 8 napon belül muszáj visszavenniük ha elállok a vásárlástól, ellenkező esetben bíróságra is lehet az ügyet vinni(Ha jól tudom). És, az S4 mini, 2 magos és a 4 magos között sok különbség van teljesítményben? De ha már veszek, akkor inkább a 4 magos. Esetleg valami hasonló, jó telefon 60-70 ezer körül, legalább 1,5 GB rammal és erős processzorral? És persze Android.
2014. nov. 29. 19:12
 7/21 anonim ***** válasza:

elméletben a több mag a jobb, de több dolog is befolyásolja, ilyen pl. hogy melyik gyártóé a Soc, a snapdragonosok tudtommal a legerősebbek, az ő kétmagos lapkájuk verik az olcsóbb 4 magosokot is.

a második pedig az optimalizáltság, hiába van nagy nyers teljesítmény, ha a gyártó nem optimalizálja és így nem lesz kihasználva ez a plusz erő.

Ajánlani most nem fogok neked, ez szerintem egy jó kis telefon, a vásárlástól való elállással nincs gond, azt nem tudják kikerülni, inkább arra gondoltam, hogy fél év mulva lesz vmi baja és akkor nyavajoghatnak, de ha van számlád akkor úgyse tudnak vele mit csinálni, csak agresszívnak kell lenni.

2014. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Találtam egy másik oldalt is,ugyan az a telefon, de csak 1 év garanciával, de azt az oldalt egyáltalán nem ismerem. SZerintem maradok az Újgsm 2 év garanciával
2014. nov. 29. 19:27
 9/21 anonim ***** válasza:
szerintem az 1+1 év gari. magyarul 1 év a szoftverre és a hardverre, de UGYANATTÓL az időpottól. Magyarul, 1 év teljeskörű.
2014. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ès melyik az erősebb? S3 LTE vagy az S4 mini?
2014. nov. 29. 23:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!