Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitor vásárlás előtt vagyok....

Monitor vásárlás előtt vagyok. Szempontok: full hd, viszonylag nagy,40e-50e körül szeretnék venni, filmezésre, játékra, és xbozosára használnám. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Pár monitor, amit már ajánlottak: (ettől függetlenül ha tudtok jobbat, kérlek írjátok le)


1, Dell UltraSharp U2312HM (Igen, ez 50e körül van, az árát most ne vegyétek figyelembe) Ennél a monitornál érdekelne, hogy xboxozásra lehetne használni?

Igazából ez a monitor tetszik a legjobban. Ilyen hdmi/dp átalakítókkal nem lehetne megoldani, hogy xboxozni is tudjak rajta?


2, Philips E-line 247E3LSU2/00 23.6'' LED 40e Ft.


3, LG W2363V-WF 23" 40e Ft.



2013. júl. 19. 10:57
 1/3 anonim válasza:

ha játékra akarod akk ezt

[link]

2015. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"40-50e körül"--> 5
2015. jan. 20. 17:51
 3/3 A kérdező kommentje:
*--> 50 ezer forint körül keresgéltem, már mindegy, amúgy is túl drága lenne
2015. jan. 20. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!