Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok android oprendsze...

Martin66789 kérdése:

Hogyan tudok android oprendszert feltenni számítógépre (a többi lent )?

Figyelt kérdés

Hogyan tudok android oprendszert feltenni számítógépre ?

Nekem nem virtuális android kellene hanem olyan android amit úgy fel tudok telepíteni, hogy ha bekapcsolom a gépet akkor az android indul el ugyanúgy mint egy XP vagy Win7 .

Elvileg már létezik ilyen, de én még nem láttam, csak valahol olvastam hogy android bootolt egy laptopon.

Mi ebből az igazság és ha létezik hol találok olyan androidot ?



2014. dec. 1. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Google: "Android x86"
2014. dec. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A megoldást egy nem hivatalos projekt, az Android-x86 jelenti. Az Android Open Source Project módosított verziója AMD és Intel chipeken is fut, és immáron elérhető a legújabb, 4.4 KitKat kiadás is.


Az Android-x86 4.4 telepítése gyakorlatilag megegyezik azzal, mintha egy Ubuntu- vagy egyéb Linux disztribúciót installálnánk. Az új kiadás már támogatja a HD- és Full HD videolejátszást az ffmpeg és stagefright pluginoknak köszönhetően, továbbá az OpenGL ES hardveres gyorsítást Intel és AMD Radeon grafikus rendszereken. A KitKat stílusú launcherrel is felvértezett operációs rendszer 4.4-es első stabil PC-s verzióját a projekt hivatalos letöltő oldalán találhatod meg:


[link]

2014. dec. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A linkelt oldallal már találkoztam, le is van töltve a 4.0, de a használatát nem nagyon értem.
2014. dec. 1. 09:10
 4/6 anonim válasza:

Na ezért ner foglalkozz vele ! :-)

Tegyél fel LINUX-ot, ha alternatív op. rendszert akarsz, ha a telefonos dolgaidat futtatni akarod számítógépen, akkor használj tabletet.

Az Android nincs felhasználó barát módon megcsinálva PC -és környezetre.

2014. dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De meg szeretném csinálni. Az oldalon az Instrukcion nevű fülnél van a leírás de ott olyan is van hogy program kódot kell írni csak az nincs ott hogy mibe és hogy hogyan.

Amúgy azzal már próbálkoztam a LILi-vel megcsináltam a 4.4-et pendrivera bekapcsolt gépnél indítom és virtuális akármi jön be ott elindítom bejön a telepítő valamit töltöget és utána csak fekete kép és ennyi nem csinál semmit.

2014. dec. 1. 20:23
 6/6 A kérdező kommentje:

Már sikerült USB kulcsra feltenni és onnan bootolni és elvileg fel is települt kiírta hogy Installation successful.

Mikor újra indítom a bootolásnál vagy Error17-et ad ki vagy elkezdi kiírni hogy Searching Android x86 ... pár pontot ír fekete képernyő és a billenytyűzeten a Caps Lock és a Scroll Lock led villog egyszerrre kb 2 percig majd újraindul ezen kívül mást nem csinál.

Telepítés után a bootolás sorrendjét átállítottam a merevlemezre az USB-ről az elvileg nem lehet baj.

2014. dec. 3. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!