Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mire fontos odafigyelni HDMI...

Mire fontos odafigyelni HDMI kábel vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni 10m HDMI kábelt, hogy a tévémet akár monitor helyett is használhassam, viszont sokféle HDMI kábelt találtam kedvező áron, de nem igazán tudom eldönteni, mire érdemes odafigyelni vásárláskor.

Az alábbi weboldalon sok 10m hosszú kábel van, de nem tudom eldönteni, melyiket lenne érdemes megvenni.

[link]


Sajnos a kábelt kénytelen leszek látatlanul webshopon keresztül megrendeli, mivel a lakhelyemen és környékén nem találtam egy üzletet sem, ahol 10m-es HDMI kábelt lehetne kapni, ráadásul a kapható max 3m-es kábeleket is magas áron kínálják.


Kérhetnék egy kis segítséget a döntésben?


Előre is köszönöm!



2014. dec. 2. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó, a legolcsóbbat vegyed
2014. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 T/Z ***** válasza:

A HDMI kábeleken digitális adatok mennek. Nullák, meg egyesek.

Teljesen mindegy, h a kábel miből van, az analóg jelnél még csak-csak számított, h miből van a kábel, de a digitálisnál már teljesen mindegy.


Valóban okés, ha a legolcsóbbat veszed csak meg. :)

2014. dec. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Én a helyedben megtudakolnám hogy a gép és a TV HDMI interfésze mely HDMI szabványokat tudja, és ahhoz keresnék alkalmas kábeleket. Mivel a HDMI kábel elég merev, az is szempont hogy mennyire kell "megtekerednie" mert nekem folyamatosan kontakt hibám volt e miatt. Ha hajlítani kell mert nincs elég hely, akkor érdemes olyan kábelt venni aminek a csatlakozója "L" alakú, vagy forgatható.

2014. dec. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!