Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell összekötni a kábel...

Tammas00 kérdése:

Hogy kell összekötni a kábel modemet a routerrel, hogy legyen wifi?

Figyelt kérdés
ADSL netnél már csináltam nem egyszer de kábel modemnél nem tudom meg csinálni. A wifit ügye megosztja de nincs net. A kábelmodemnél kell felhaszáló név vagy jelszó (vagy talán a router ki iktatja)azt hol kell beírni a csatlakozásnál? Köszi a válaszokat.

2014. márc. 29. 12:53
 1/8 Tengor ***** válasza:

Most van felhasználóneved és jelszabad a gépen a nethez v. nincs? Ha van, akkor PPPoE kapcsolatot állíts be a routeren. Ha nincs, akkor dinamikus IP kapcsolatot állíts be.

A PC MAC címének klónozása szükséges lehet mindkét esetben.

2014. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van felhasználónevem meg jelszavam. De nem tudom hol kell ezt beállítani a routeren.
2014. márc. 29. 13:07
 3/8 Tengor ***** válasza:
Vagy kapd elő a kézikönyvet és túrj fel pár leírást, vagy szólj valakinek aki látott már routert "belülről"!
2014. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kézikönyv nincs de azt hiszem meg van hol kell az ipt beírtam rákerestem csak nem tudok bejelentkezni mindenhol azt irják hogy : felhasználónév: admin jelszó: admin
2014. márc. 29. 13:25
 5/8 A kérdező kommentje:
de ez mondanom se kell nem jó. A router alján meg van ID + PW de a jelszónál az van írva hogy: (leave the field blank)
2014. márc. 29. 13:26
 6/8 Tengor ***** válasza:
Hagy üresen a jelszó mezőt!
2014. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van sikerült. Nah de itt mmit kell csinálni?
2014. márc. 29. 13:56
 8/8 P.O.C. ***** válasza:
Mi a pontos típusa a routernek?
2014. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!