Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Toshiba Satellite L500 1r2...

Optimus22 kérdése:

Toshiba Satellite L500 1r2 notebook bekapcsol-asa bekapcsoló gomb nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy Toshiba Satellite L500 1R2 Notebook -om de rossz a bekapcsoló gombja az volna a kérdésem hogy hogyan bírnám meg oldani hogy akar egy kódra akar a Tab vagy bármely más gomb megnyomásara induljon be bírom kapcsolni csak így macerás mert a billentyűzetet fel kell szednem és a bekapcsoló gomb szalag kábel bemenetelne egy fémmel meg kell érintenem csak ez ugyebár nem is a legegesegeseb neki helyesírási hibakert elnézésüket kérem remélem mindenki ki bírja olvasni

#notebook #BIOS #hibás #Toshiba #segítségnyújtás #laptop #bekapcsolo gomb #szeretem a trapista sajtot
2014. dec. 8. 15:56
 1/4 Tengor ***** válasza:
WOL nem lenne elegánsabb megoldás? Másik PC-vel, okos telefonnal lehetne indítani a gépet.
2014. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak tablett van az meg nincs nálam folyton
2014. dec. 8. 23:06
 3/4 Tengor ***** válasza:

Tabletre is van WOL kliens...

Kérj meg valakit, aki látott már pákát, hogy cserélje ki a bekapcsoló gombot!

2014. dec. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tettem volna fel a kérdést ha meg tudnám csinálni de per pillanat se pénzem se alkatrész hozzá valahogy nem bírom meg oldani WOL nélkül mivel nincs androidos készülékem azt szeretném valahogy meg oldani hogy például CTRL+ALT+Q ra induljon mondták nekem hogy biosban lehet néztem nincs benne hotkely valami más ötlete valakinek?
2015. febr. 15. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!