Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopokat ajánlotok?

Milyen laptopokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy laptopot, de még soha nem vásároltam, nem ismerem a tipikus "kerüld el" típusokat.Szükség lenne rá helyspórolás és mobilitás szempontjából, de nincsenek túl nagy igényeim.Ami fontos,hogy az interneten filmeket például, youtube videókat akadás mentesen, HD-ban játssza le.A League of Legends nevű játékot szoktam lazításképpen játszani jó lenne ha azt is elfuttatná maxon.Nem értek hozzá, de gondolom a RAM is kell minimum 4gb, meg jó legyen a hűtése, meg az aksival kapcsolatban is jó lenne tudni mire kell figyelni.Vannak márkák amiket ócsárolnak meg közben istenítenek,nektek mi a tapasztalatotok?



2014. dec. 9. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá?
2014. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kerülendő az Asus X szériája, Packard Bell, Acer, Hp Pavilion, Toshiba Satellite, Nxxxx nevü processzorokkal szerelt gépek.

Mennyi a maximum összeg, amit rá szánsz?

2014. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Árban még nem gondolkodtam, én inkább a tényeket veszem sorra, utána megnézem milyen árban vannak... És nem azért mert gazdag vagyok, hanem mert ha úgy sincs olyan kategória amire szükségem lenne akkor mindegy hogy milyen egyéb laptopok vannak a megadott összegen belül :) Egy ismerősömnek pont van Toshiba Satellite L750-1ME típusú laptopja, tőle nem hallottam, hogy probléma lenne vele, milyen hibáik vannak amik miatt ezeket kerülni kellene?
2014. dec. 9. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy konkrét ár nélkül nehéz gépet ajánlani, mert hiába mondunk neked egy i7-es atomerőművet 300-400 ezerért, ha csak 150 ezred van rá.
2014. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na utána néztem és találtam egy elég ideálisat: HP Pavilion G6 1000sh , egyik ismerősömnek is ilyenje van és szimpi kis gép csak kicsit régi, nehezebb hozzájutni. Esetleg erről vélemények?
2014. dec. 11. 16:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Legalább is ennek a típusnak a tudása elég lenne kb. Milyen gépet tudtok még hasonló szintű tudással?
2014. dec. 11. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!