Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Partícióméret növelése újratel...

Partícióméret növelése újratelepítés nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik kevés helyet adtam a rendszerpartíciónak. Meg lehet oldani hogy a másik partícióról valamennyi helyet átrakjak erre, anélkül hogy újra kellene telepíteni az oprendszert?

2014. dec. 10. 18:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Win 7 Ultimate 32bit operációs rendszerem van
2014. dec. 10. 18:40
 2/8 anonim ***** válasza:
MiniTool Wizard. Iso-ban letöltöd, boot-ols, majd bootolás után resize...a csúszkával állítható....majd aply...
2014. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a Win 7 is tud particionálni...kötet zsugorítás-kiterjesztés, de azt nem próbáltam.
2014. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A windows is tud de csak egymás melletti particiókat.
2014. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De ezeknél a módszereknél a D partíción lévő cuccok megmaradnak vagy törlődnek? Mert a windows-nál azt olvastam hogy ez a beépített kezelő letörli az adatokat a partícióról.


Rosszul fogalmaztam elnézést, de átfogalmazom

Adatvesztés nélkül kellene

2014. dec. 10. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:

A legjobb szoftver erre ez: [link]

Adatvesztés nélkül dolgozik, amennyiben a D meghajtón van annyi szabad hely, amennyivel növelni akarod a C meghajtó méretét.

2014. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem MiniTool-lal nem voltak gondok, nem volt adatvesztés. Ám minden ilyen mutatványnál megemlítik az adatvesztés lehetőségét.
2014. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Van annyi szabad hely. 10gigával elég lenne megtolni a C-t a D-n meg van 40giga szabad hely.

Köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 10. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!