Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a gép elvinné...

Szerintetek ez a gép elvinné a windows 7? Úgy normálisan hogy a net és pár játék is menjen rajta.

Figyelt kérdés

Proci: Intel(R) Celeron(R) CPU 2.66GHz

Videó kártya: ATI Radeon 9600 / X1050 Series

Ram: 2 GB

Most xp van rajta de kipróbálnám a 7 is,így minden tökéletesen fut.

(Tudom régi a gép!)



2014. dec. 10. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A processzorod dual core? Nem követelmény, elmegy a 7 egy maggal is, de sokkal simábban fut ha 2 magos. Egyébként tuti elmenne, viszont játékokból csak alap játék. Én egyébként egy régebbi emachines laptopon 8.1-et futtatok. 1,8GHz dual core cpu, 2gb ddr2 ram, 64mb-os integrált vga. Nem erőmü, de azt csak irodainak használom. De a swat4 csodásan megy rajta :)
2014. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 levis56 ***** válasza:
Elvileg normálisan kéne vinnie de arra ne számíts ,hogy egyszerre több program szárnyalni fog rajta.
2014. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hasonló konfiggal használtam anno a win7-et, elment, de az xp jobb teljesítményt adott.
2014. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Futni fog vele, de lassabb lesz, mint az Xp
2014. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2014. dec. 11. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!