Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 kikapcsoláskor...

DonDani kérdése:

Windows 7 kikapcsoláskor frissíteni szeretett volna, de véletlenül kihúztam a konektorból a gépet és leállt. Azóta nem bootol be, szóval a fekete hátterű windows jelnél megakad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan bios-om van ahol egérrel is tudok lépkedni (nem a régi fajta) azon hogy tudom elindítani a csökkentett módot? Ha lenyomom az f8-at akkor a boot menü jön be (hdd, pendrive, lemezmeghajtó)

Segítsetek mert nagyon fontos adataim vannak rajta, viszont sajnos kalóz win7 és nem tudom hogy home premium vagy professional-t telepítettem rá legutoljára. de 64 bites az biztos, ilyenkor megpróbáhatom mindkét féle win7-tel kijavítani a problémát vagy csak azzal a win7-el tudom kijavítani amit telepítettem? (PL: win 7 64 bit home premium 2014.08.22 xyz féle win7-el telepítettem, akkor csak azzal a fajtával tudom vagy mindegy melyik 64 bites home premium?)



2014. dec. 11. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen.Ez azért van mert nem áll le a gép rendesen.Benyomod maj megjelenik a fekete képernyő.Majd vársz 5 percet.Utána nyomd a bekapcsológombot folyamatosan mig le nem áll a gép.Majd ujra bekapcsolod és jó.
2014. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:
Kipróbálod a telepítő CD és megmondja. Ha nem ez, akkor a másik. Kárt nem csinálsz vele. Nekem AllinOne-ból lett felrakva 64-es, mégsem szerette ugyanazt az USB-t. Bár az más jellegű hiba volt.
2014. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!