Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elopták a telomat samsung...

Szebasztián jakab kérdése:

Elopták a telomat samsung galaxy s3 volt és függetlenn volt hogy uggy a rendörségg betudná nekem mérni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Samsung fiók aktiválva volt rajta? Ha igen, akkor azzal te is meg tudod keresni.

A rendőrségen be kell jelenteni, de megtalálni ... erre nem veszek mérget. Tudom, hogy fájó, de a rendőrség, nem minden mobiltelefon után nyomoz.

2014. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ez kb 2 hete hogy eltünk voltunk rendörségnél is de mégg nem volt semmi hallotam egy ismerösömtöl hogy ha független nem tudjákk nekem bemérni
2014. dec. 11. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Rosszul tudja az ismerosod: a telefont be tudjak merni. Attol, hogy kartyafuggetlen, ez esetben nem jelent semmit.

Az, hogy be is merik, vagy be akarjak, az mar mas kerdes. Mivel a rendorsegen voltatotok, ti mar megtettetek azt, amit lehetett. Nincs mese, venni kell uj telefont es ha samsung, akkor aktivald (ha nincs, akkor regisztralj) a samsung fiokodat rajta es ti is be tudjatok merni a telefonotok helyzetet (es sok minden mast is tudtok csinalno, pl. zarolni, stb.).

2014. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnoss nem volt fiokom rajta de kb ha beis mèrnèk nekem kb menyi iďö lenne èn màr kèt hete szoltam a rendörsègen
2014. dec. 12. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor ennyi, ints bucsot a lopott telonak es vegyel ujat.

Tudom, hogy nem ezt akarod hallani, de nincs mas.

2014. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!