Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a windows...

Mit lehet tenni, ha a windows frissítések giga számra jönnek, és nincs hely a rendszermeghajtómon?

Figyelt kérdés

Konkrétan 35 gigás a windows mappa. :D Hát ez kész röhej...


Amúgy nincs a rendszermeghajtómon hybersys se lapozófájl, úgyhogy az kilőve.



2014. dec. 12. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Én futtatnék egy disk cleanert, hátha tud belőle pucolászni valamit. CCleaner vagy Glary Utilities.
2014. dec. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hogy csináltad...

Nekem win 8.1 van a gépemen, legális és minden frissitéssel együtt is csak 17gb.

Valami nálad nagyon nem ok, de egyébbként vagy nagyobb rendszermeghajtó kell, vagy tiltsd le a frissitéseket, és keresd meg mi a 35gb benne, mert nem a windows annyi.

2014. dec. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos az eredeti windows ilyen ocsmány. Amúgy a KB 2852386-as frissítéssel a WinSxS mappa tartalma, ahova az update-ek letöltődnek, törölhető.
2014. dec. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Sajnos az eredeti windows ilyen ocsmány. Amúgy a KB 2852386-as frissítéssel a WinSxS mappa tartalma, ahova az update-ek letöltődnek, törölhető."

Ezt hogy érted?

2014. dec. 12. 10:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Törölheted a legutolsó előtti visszaállítási pontokat ezek sok helyet foglalnak,a Ccleaner is jó ötlet,töredezettségmentesítéssel is nyerhetsz helyet.A rendszermeghajtó méretének növelésére itt egy jó és egyszerű,ingyenes progi: [link] Azért ezt csak óvatosan.
2014. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Toldozás-foldozás helyett érdemes azt csinálni, hogy egyszer, amikor éppen ráérsz, akkor lemented a cuccaidat, aztán újraparticionálod a lemezt. A rendszermeghajtó legyen legalább 70-80 giga. Ebbe bele fogsz férni, ugyanis a közhiedelemmel ellentétben a "szemét" nem nő a végtelenségig, csak kis partíciókban okoz ekkora gondot.
2014. dec. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rakd újra. Hozz létre külön meghajtót a saját cuccaidnak, a C-n maradjon a rendszer. De KIZÁRÓLAG az.
2014. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt fogom tenni, az összes progit más partícióra toszom, mert ez így nem lesz jó. Amúgy most van kb 700 mb a C meghajtón, és már íjra, hogy a windows fontos frissítéseket nem tud telepíteni... Röhej... Megnéztem ezeket a "fontos frissítéseket", olyan alapszolgáltatások frissítéséről is van szó, amiket a büdös életben, szerintem senki nem használ. :D Vicc az egész. Na a futó folyamatokról már nem is beszélve. Miért kell egyszerre 60 folyamatnak futnia?
2014. dec. 16. 13:39
 9/10 anonim ***** válasza:
A Microsoft Windows frissitései közül csak azt kellene letöltenie a Windows Update-nak, amelyik valóban kell a gépre. Ezt az Adobe Flash Player ActiveX-szel állítja meg. Ha ez nem a legfrisebb, az okozhat zavarokat. A www.adobe.hu-ról töltsd le, a régit töröld, zárd be a böngészőket és úgy telepítsd.
2014. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezért jó az Eset Smart Security, mint védelem, úgy beállítva, hogy jelzi a Kritikus frissitéseket.
2014. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!